Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Samochód krew awantura

Opis snu

Dzisiaj w nocy śniło mi się, że wracam z mężem z zakupów i zostawiamy samochód (w realnym życiu nie mamy ani prawa jazdy ani samochodu), jakaś starsza Pani przyczepiła się do nas że nie zostawiliśmy samochodu na parkingu, zignorowaliśmy ją i poszliśmy, po drodze paliliśmy papierosy. Splunęłam na ziemię i wtedy pojawiła się inna starsza pani która również przyczepiła się o pozostawienie samochodu w niedozwolonym miejscu. Wdałam się z nią w awanturę i zwyzywałam ją. Początkowo zaczęła iść w moim kierunku, a potem zrezygnowała i odeszła. Wtedy zobaczyłam obfite krwawienie z nadgarstka. Następnie poszłam do domu moich rodziców, gdzie pod klatką stali okoliczni pijacy, pośród których był mój Ojciec również pijany z zakupami. Wpuścilam go do klatki, a ich nie.

Interpretacja snu

Ten sen może odzwierciedlać Twoje obawy i frustracje w codziennym życiu. Pojawienie się starszej pani, która krytykowała Ciebie za zostawienie samochodu, może być symbolem Twojego własnego poczucia winy lub niezadowolenia z jakiejś rzeczy, której nie zrobiłaś zgodnie z oczekiwaniami. Pojawienie się drugiej kobiety, z którą wdałaś się w awanturę, może wskazywać, że pragniesz się stanąć w obronie swoich decyzji i wyborów, nawet jeżeli nie są one akceptowane przez innych. Palenie papierosów, mimo że jest to aktywność związana z negatywnymi skojarzeniami (nawyk, niezdrowy styl życia), może być symbolem Twojego pragnienia chwili ulgi i odprężenia. Jest to próba relaksu mimo trudnej sytuacji. Splunięcie na ziemię może być oznaką odrzucenia, może symbolizować Twoje zaprzeczenie lub niezadowolenie z obecnej sytuacji. Krwawienie z nadgarstka może być symbolem Twojego bólu, cierpienia lub lęku. Może to być też oznaka utraty energii lub środka do radzenia sobie z trudnościami. Scena z pijanym ojcem i nieznajomymi pijącymi pod domem twoich rodziców, może wskazywać na niezadowolenie z jego zachowania bądź również oznaczać problemy rodzinne. Ogólnie rzecz biorąc, ten sen może mieć związek z Twoim poczuciem frustracji, lęku i niezadowolenia z obecnej sytuacji, oraz strachu przed utratą kontroli. Może to sugerować, że powinnaś znaleźć sposób na radzenie sobie z tymi emocjami, aby nie przekształciły się w poważne problemy.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Raphael, Mistrz Symboli

Jest ekspertem w analizowaniu snów zawierających złożone symbole i metafory. Jego interpretacje często dotyczą duchowego rozwoju i wewnętrznej transformacji.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Czytam ten artykuł i szczerze mówiąc nie do końca rozumiem, o co w nim chodzi. Może lepiej skupić się na bardziej sensownych artykułach dotyczących snu i jego wpływu na nasze codzienne życie.
Marianna Cieślak
06.12.2022

Dodaj opinię

Ocena: