Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Podróż tam i spowrotem

Opis snu

Podróż tam i spowrotem z córką do domu. Podróż chyba różnymi środkami transportu bo nie widać było czym się poruszam tylko że wyszukuje gdzieś połączenia. Na pewno bardziej widoczna była podróż z powrotem do domu dostałam na stacji widziałam pociąg który nadjechał a potem nagle klik i siedziałyśmy już z córką w pociągu. Była też gdzieś w tej podróży moja znajoma, na każdej stacji czekała i ale później w pociągu jej nie było. Miałyśmy dużo bagażu, wózek dziecięcy, 3 walizki, w drodze powrotnej jakbyśmy miały mniejszy bagaż i pokonałyśmy po prostu walizkę w walizkę wózek do walizek. Wózek był albo dziecięcy albo taki dla lalek bo moja córka ma już 17 lat, widziałam nawet moja stara kanapę z pierwszego mojego mieszkania które kupiłam sama i tą kanapę też, a która stoi teraz u rodziców, i w tym śnie tą kanapę gdzieś ją przenosilysmy między pokojami w hotelu. Hotel był w starej rodzinnej miejscowości siostry mojej babci. Nie wiem czy dotarłyśmy do domu bo mnie niestety córka obudziła więc nie wiem jak sen się zakończył. Aktualnie mam trochę taki burzliwy czas w życiu bo i w pracy dużo się dzieje, zmiana firmy na inną, dużo pracy - mało czasu. Ja dostałam nowe obowiązki i czy jednak pociągnąć to dalej. Przemawia za tym wynagrodzenie. Mamę mam chorą i najprawdopodobniej pójdzie do szpitala, na szczęście nie jest to choroba śmiertelna. Córkę leczę na depresję i ona też ma trochę nerwów. Nie chciałabym żeby sen był udostępniony na stronie, chyba że usuną Państwo prywatne szczegóły o pracy, mamie i córce. Pozdrawiam Daga

Interpretacja snu

Sen o podróży często symbolizuje naszą drogę przez życie, mierzenie się z wyzwaniami i przekraczanie granic. Nawet jeśli w snach nie zawsze jesteśmy w stanie zidentyfikować dokładne środki transportu, to sama podróż posiada znaczenie, jest to oznaka naszej wewnętrznej podróży ku samopoznaniu i wykonaniu niezbędnych zmian. To, że podróżujesz ze swoją córką może oznaczać, że przechodzisz przez etap życia, w którym konieczne jest akceptowanie bądź zmiany w relacji z nią. Spakowane walizki to symbol gotowości do wzięcia na siebie nowych obowiązków, niezależnie od trudów. Odniesienia do starej kanapy i miejsca Twojej rodziny wskazują na powrót do korzeni, być może potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji, które zazwyczaj kojarzą się z rodzicami, domem rodzinnym czy miejscami z dzieciństwa. Znajoma, która przez cały sen była obecna, ale ostatecznie nie była z Tobą w pociągu, mogła symbolizować wsparcie albo ciężar, który nie musisz nosić na własnych barkach. Może to oznaczać, że jesteś gotowa kontynuować tę „podróż" bez niej, ponieważ jesteś silna i odnajdziesz odpowiedni środek transportu, który prowadzi Cię do założonych celów. Jeśli chodzi o burzliwy okres w Twoim życiu, sen ten zapewne pokazuje Twoje dążenie do poradzenia sobie z trudnościami, zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Wszystko to jest częścią Twojej „podróży”, w której przeszłe, teraźniejsze i przyszłe sprawy są ze sobą splecione. Podsumowując, Twój sen przedstawia Twoje starania o radzenie sobie z trudnościami życia i odnalezienie stabilizacji. Wydaje się, że jesteś silną osobą, gotową do przyjmowania nowych obowiązków i stawiania czoła nowym wyzwaniom, mimo wielu przeciwności.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Gabriel, Tłumacz Snów Metafizycznych

Zajmuje się snami o charakterze duchowym i metafizycznym, dostarczając wglądów w sprawy transcendentne i ezoteryczne.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
"Super artykuł, który pomógł mi zrozumieć moje sny o podróżach. Teraz wiem, że mogę znaleźć w nich wiele znaczeń i wskazówek dotyczących mojego życia. Dzięki za pomoc!"
Szymon Szewczyk
05.01.2023

Dodaj opinię

Ocena: