Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Niepokojacy sen

Opis snu

Śniło mi się że byłam u fryzjera A fryzjerem był afroamerykanin. Ogólnie jak zostaliśmy sami zaciągnął mnie i zgwałcił...moja partnerka uznała to za zdradę i nie uwierzyła mi w to że to był gwałt. Stalam potem w autobusie z dużym brzuchem i ludzie wskazywali na mnie palcami i śmiali się że noszę w sobie czarne dziecko.

Interpretacja snu

To jest bardzo ciężki i niepokojący sen, który może wskazywać na poczucie strachu, niepewności i poniżenia w realnym świecie. Może on odzwierciedlać strach przed utratą kontroli, niesprawiedliwością i być może nawet rasizmem. Może również wskazywać na konflikty w relacji z partnerką i obawy związane z oceną społeczną. Niemniej jednak, pamiętaj, że sny są subiektywne i ich interpretacja może znacznie różnić się w zależności od kontekstu życia jednostki. Jeśli ten sen wywołuje duży dyskomfort, warto rozważyć rozmowę z psychologiem lub terapeutą.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Gabriel, Tłumacz Snów Metafizycznych

Zajmuje się snami o charakterze duchowym i metafizycznym, dostarczając wglądów w sprawy transcendentne i ezoteryczne.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
"Wow, ten artykuł naprawdę pomógł mi zrozumieć, dlaczego miałem ten niepokojący sen. Teraz mam lepsze pojęcie na temat swoich emocji i problemów. Dzięki sennikowi za pomoc!"
Konrad Wójcik
03.06.2021

Dodaj opinię

Ocena: