Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Larwy, robaki

Opis snu

Śniło mi się pełno larw na dywanie w pokoju, w przedpokoju, do tego jakieś robaki czarne wyłażące z kanapy starej. Wciągałam je wszystkie odkurzaczem żeby się ich pozbyć.

Interpretacja snu

Sny o robakach najczęściej są symbolem lęków, obaw, czy czegoś co jest doskwierającym problemem. Larwy na dywanie mogą symbolizować mało istotne, ale denerwujące sprawy, które zalegają i czekają na rozwiązanie. Możesz czuć się przytłoczony/a odpowiedzialnością za sprzątanie po innych lub mocno denerwuje Cię bałagan. Robaki wyłażące ze starej kanapy mogą symbolizować stare problemy, które wracają albo też coś starego, z czym masz trudność, aby się rozstać. Natomiast wciąganie robaków odkurzaczem to próba poradzenia sobie z tymi kłopotami. Może to sugerować, że próbujesz pozbyć się swoich problemów i lęków. Próba usunięcia robaków może również wskazywać na chęć usunięcia lub pozbycia się negatywnych aspektów lub ludzi w twoim życiu. Wszystko zależy jednak od twojego osobistego kontekstu. Interpretacja może się różnić w zależności od indywidualnych doświadczeń i sytuacji, w których się znajdujesz. Może warto zastanowić się, co w twoim życiu jest nieporządkiem lub problemem, który wydaje się trudny do zlikwidowania.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Dr Amelia Rosenthal

Specjalność: Psychologia snów  Dr Amelia Rosenthal to wybitna psycholożka, specjalizująca się w psychoanalizie i interpretacji snów. Jej podejście łączy tradycyjne metody Freuda z nowoczesnymi teoriami psychologicznymi. Jej sennik jest pełen głębokich analiz i wskazówek dotyczących samopoznania przez sny.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pusta gwiazdka
Ciekawy artykuł, zawsze mnie fascynują różne symboliki snów. Teraz przynajmniej wiem, co oznaczało to, że widziałem larwy we śnie. Dzięki za tę informację!
Dagmara Jakubowska
22.09.2023

Dodaj opinię

Ocena: