Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

kozioł

Opis snu

na organizowanej wycieczce gdzie znajdowały się osoby z mojej rodziny i moja dawna miłość płynęliśmy łódką podziwialiśmy widoki zauważyłam polane ze zwierzętami organizator powiedział ze ten kto chce może wysiąść i przejść się na te polane zgłosiłam się kątem oka widziałam ze inne osoby tez chce pójść wiec się nie martwiłam podszedł mnie na organizator i wręczył mi miecz kiedy już chciałam wychodzić zauważyłam swoją dawną miłość która szła w moim kierunku powiedziała ze chce iść ze mną wzięła drugi miecz i udaliśmy się razem w stronę polany po dotarciu podziwialiśmy pasące się krowy piękne drzewa która rosły tylko na bokach polany i strumyk płynący po prawej stronie chcieliśmy przejść do końca usiąść pod drzewem żebym nikt nas nie widział gdyż bardzo w tamtym momencie ciągnęło nas do siebie przy samym końcu trzeba było wdrapać się na metalowy płot aby moc przejść nad strumykiem i wyjść na drogę bałam się ze mogę zrobić sobie krzywdę dlatego pozwoliłam żebym najpierw przeszli inny a na końcu ja kiedy reszta była już na drodze i szła dalej zauważyłam ze nad droga znajduje się kozioł który rogi jak imiał zaplątane w ogrodzeniu i nie mógł się wydostać był słaby musiał tam długo tkwić chciałam mu pomóc dlatego zdecydowałam się zawołać dziecko które było z nami na wycieczce i znajdowało już się po drugiej stronie powiedziałam żeby mu pomógł zaczęłam wspinać się po odrodzeniu aby przejść i podać swój miecz który miał uwolnić kozła nie chciałam nim rzucać ponieważ był ostry i mógł zrobić komuś krzywdę zanim zdarzyłam dojść moja miłość rzuciła już swoim mieczem a chłopczyk próbował uwolnić kozła dodam jeszcze ze kilka dni temu miałam sen jak ksiądz odprawiał na mnie ezorcyzm a kozioł był biały w czarne łatki budząc się nie doczekałam się zakończeniu snu a sprawdzać godzinę po przebudzeniu była 11:11

Interpretacja snu

Ten sen jest bogaty w różne symbole i zdarzenia, co może oznaczać, że przeżywasz okres zmian i rozwijania się emocjonalnie. - Łódka, którą płynęliście, jest symbolem Twojego przemierzanie "wód życia" - zmagasz się z określonymi kwestiami emocjonalnymi i przeżywasz swoje osobiste podróże duchowe. - Dawna miłość może reprezentować pragnienia lub aspiracje, których nie zrealizowałaś. Może być również symbolem odkrywania nowych aspektów siebie. - Miecz jest symbolem siły, ochrony i autorstwa. Jest to wyraźny znak, że jesteś mocna i gotowa do podjęcia działań. - Polana ze zwierzętami może symbolizować poczucie spokoju i harmonii z naturą lub swoim duchem zwierzęcym. - Kozioł jest symbolem niezależności, siły i fińskości. Próbowanie uwolnić kozła może symbolizować dążenie do uwolnienia lub wyrażenia tych cech. - Dziecko może reprezentować Twoją niewinność, potencjalne możliwości i nadchodzące projekty. - Płot symbolizuje przeszkody, z którymi musisz się zmierzyć. Przejście przez ten płot może oznaczać, że jesteś gotowa pokonać te przeszkody. - Godzina 11:11 jest często postrzegana jako znak, że może się pojawić nowa możliwość lub otworzyć się nowy rozdział w Twoim życiu. Cały sen jest skierowany na to, aby pokazać Tobie własną moc i duchową przemianę. Jest to pokazanie, że jesteś właściwą osobą, by stawić czoło wyzwaniom, jakie na ciebie czekają.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Oceń artykuł jako pierwszy!

Dodaj opinię

Ocena: