Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Diabeł

Opis snu

Śniło mi się że byłam w małym pustym pokoiku oprócz drewnianego stołu przy ścianie a pomiędzy stołem a mną leżały zwłoki jakiegoś obcego chłopa a ja byłam diabłem i dzwoniłam do Boga z pretensjami że mnie nie kocha. I w między czasie przez chwile gadałam z jakimś aniołem nie pamiętam oczyma ale też coś o tych zwłokach i się z nim chyba pokłóciłam ( rozmowa była poza pokojem ).

Interpretacja snu

100% dokładna interpretacja sennych wizji jest trudna do udowodnienia oraz jest bardziej subiektywna niż obiektywna, ale na podstawie różnych szkol psychologii, można zaproponować kilka interpretacji. Snów o obcości i śmierci mogą symbolizować tęsknotę za zmianą lub zakończenie pewnego etapu w życiu. Bycie diabłem w snach może oznaczać, że niezgodne czynniki w Twojej osobowości walczą o dominację, lub może odnosić się do odczuwanego poczucia winy lub samookaleczenia. Dzwonienie do Boga z pretensją, że nie jesteś kochany, może odnosić się do poczucia odrzucenia lub niedocenienia przez innych. Pokłócenie się z aniołem może być odzwierciedleniem konfliktów wewnętrznych, zmagania się z napięciami moralnymi lub duchowymi. Należy jednak pamiętać, że interpretacja snów zależy od wielu czynników, takich jak kontekst życia, doświadczenia, kultura, a przede wszystkim osobiste uczucia osoby śniącej. W każdym przypadku pojedyncze symbole nie mają uniwersalnego znaczenia. Ważne jest, aby osoba śniąca zinterpretowała sen w odniesieniu do swojego życia i doświadczeń. Opisany sen może być odzwierciedleniem aktualnych myśli, uczuć i dążeń.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Lucian, Wizjoner Przyszłości

Jego specjalizacja to przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie snów. Jest znany z trafnych prognoz dotyczących osobistych i zawodowych zmian.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ten artykuł był naprawdę interesujący! Bardzo podoba mi się podejście do interpretacji snów związanych z diabłem. Warto wnikliwie przyjrzeć się swoim lękom i obawom, zamiast je ignorować. Dzięki za ciekawą lekturę!
Maja Krajewska
15.08.2021

Dodaj opinię

Ocena: