Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Była dziewczyna

Opis snu

Snila mi się była dziewczyna która kocham ale niedawno zerwała Sen zaczol się od rozmowy Siedzieliśmy i rozmawialiśmy o ślimakach U mnie w kuchni Poprosiła mnie o coś więc wyszedłem do mojego pokoju Za drzwiami był Londyn A dokładnie most i czerwona Budka aoraz mnóstwo ślimaków bez skorupy W czerwonej buddce było wejście do mojego pokoju Wszedłem wziolem coś i wróciłem do niej Zauważyłem że ma coś dziwnego z ręką Tak jakby kość jej się przestwila Poprosiła mnie o coś znowu Gdy wróciłem Miala złamana rękę z otwarciem Nagle w kuchni pojawiły się moja mama i siostry Ja bez zastanowienia kazałem się jej ubierać i poszliśmy do auta Była 2 w nocy a było jasno Wsiedlismy do auta Jej auta nwm czm I jak najszybciej zawiodłem ja na pogotowie Po drodze przejezdzalismy zalany most Na miejscu zaprowadziłem ja na pogotowie Czekałem Lekarz wyszedł i powiedział że będzie potrzebna kartkę ale przyjedzie za jakiś czas Ja bez zastanowienia powiedziałem żeby wsiadala Uśmiechnęła się I tak to się skończyło

Interpretacja snu

Sen jest dość skomplikowany, ale można zobaczyć w nim wiele symboli. Ślimaki bez skorupy mogą oznaczać brak ochrony i uczucie wyniszczenia. Może to odnosić się do twojej obecnej sytuacji emocjonalnej w kontekście zerwania z tą dziewczyną. Widzenie takiej ilości ślimaków może sugerować powolny postęp. Czerwona budka telefoniczna jest symbolem znanym z Londynu. Oznacza ona dla ciebie coś ekskluzywnego, wyjątkowego, co należy tylko do ciebie, ale która jest gdzieś daleko i trudno dostępna, co może symbolizować Twoje uczucia wobec była dziewczyny. Zalany most jest symbolem przeszkody, którą musisz pokonać. Fakt, że go pokonujesz, wskazuje na to, że jesteś zdeterminowany, aby pokonać swoje obecne problemy emocjonalne. Cierpienie dziewczyny i jej zraniona ręka to możliwe odzwierciedlenie twojego poczucia winy lub obaw związanych z twoją rolą w jej życiu. Ogółem, ten sen przypomina o twym bólu spowodowanym zerwaniem z dziewczyną, którą kochasz, ale jednocześnie pokazuje, że jesteś zdeterminowany i gotowy pokonać wszelkie trudności, aby złagodzić ten ból.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Mira, Ekspertka Snów Leczniczych

Specjalizuje się w interpretacji snów, które mogą wskazywać na fizyczne lub emocjonalne potrzeby zdrowotne śniącego.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(2)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
"Ten artykuł mnie zaciekawił. Ciekawe, jakie znaczenie może mieć śniąca o byłej dziewczynie. Muszę przyznać, że niejednokrotnie miałem podobne sny i zastanawiałem się nad ich interpretacją. Może warto sięgnąć po więcej artykułów na ten temat."
Izabela Makowska
07.02.2023
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Ciekawy artykuł, warto zwrócić uwagę na swoje sny i poszukać ich znaczenia. Może się okazać, że mają one głębszy sens niż nam się wydaje. Dzięki za podzielenie się tą informacją!
Igor Piotrowski
09.05.2022

Dodaj opinię

Ocena: