Zwiększ kontrast
Wyłącz animacje
Zwiększ widoczność
Odwróć kolory
Czarno-biały
Powiększ kursor
Rozmiar tekstu
Odstęp między literami
Czytanie tekstu
Resetuj ustawienia

Babcia zmarła

Opis snu

Śniło mi się ze na początku odwiedziłam swoją babcie która już nie żyje 5 lat. Śmiałyśmy się dała mi słodycze i w pewnym momencie dała mi różaniec. Zawiązałam go na ręce, później był taki urywek ze wysiadałam w pociąg i wysiadłam i całkowicie nie wiedziałam gdzie jestem, rozpłakałam się a dziewczyny które mnie widziały powiedziały gdzie jestem i dały mi pieniądze na powrót do mojego miasta. Wróciłam szlam znana ulica w moim mieście i spotkałam mojego obecnego chłopaka z którym dobrze mi się układa ale on w śnie był jakis dziwny. Poszliśmy do domu i zrozumiałam ze chce się mnie pozbyć. Wziął fiolkę ze sterydami i mi ja wstrzyknął , ja prosiłam koleżankę żeby mi pomogła ona powiedziała Że mi nie wierzy i przyjechali koledzy mojego chłopaka i chcieli mnie do auta wpakować - stawiałam opór ale jednocześnie widziałam na ręce zawiązany różaniec od babci i się obudziłam

Interpretacja snu

Sen, który opisujesz, jest bardzo szczegółowy i sen zawsze jest bardzo osobistą rzeczą, nad którym można spekulować, ale rzeczywiste znaczenie powinno zawsze wynikać z osobistych uczuć i doświadczeń. Odwiedziny u zmarłej babci mogą sugerować tęsknotę za nią lub pragnienie jej wsparcia i rady. Różaniec, który ci dała, może symbolizować potrzebę duchowego wsparcia lub zachętę do zwrócenia się do swojej wiary w trudnych chwilach. Część z pociągiem i dziewczynami, które ci pomogły po tym, jak poczułaś się zagubiona, może reprezentować uczucie utraty kontroli w swoim życiu i potrzebę pomocy i kierunku. Zobaczenie swojego chłopaka w negatywnym świetle może być oznaką wątpliwości lub obaw dotyczących waszego związku. Wstrzyknięcie sterydów może symbolizować agresję, kontrolę lub wpływ, który może wywierać na ciebie presję. Koleżanka, która nie chciała ci pomóc, mogła symbolizować uczucie zdrady lub braku wsparcia ze strony osób, którym ufasz. Obudzenie się widząc na ręce zawiązany różaniec od babci to zapewne oznaka, że trzymasz się swojej wiary i potrzeby duchowego pocieszenia w obliczu trudności. Pamiętaj jednak, że sny są subiektywne i to, co mogą symbolizować, zależy od twoich osobistych doświadczeń i uczuć.

źródło: SOW - Stowarzyszenie onejromantów XXI wieku
autor
Onejromanta: Gabriel, Tłumacz Snów Metafizycznych

Zajmuje się snami o charakterze duchowym i metafizycznym, dostarczając wglądów w sprawy transcendentne i ezoteryczne.

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
"Poczytałam sobie ten artykuł i faktycznie, wydarzenia z życia naszych bliskich mogą często pojawiać się w naszych snach. Może to być sposób na przetworzenie żałoby i wspomnień. Warto zastanowić się, co chciała mi powiedzieć moja babcia w moim śnie."
Alan Krajewski
29.06.2023

Dodaj opinię

Ocena: