Znaczenie snu: Sen o samolocie

4
0

Sen spotkasz w formie: sen o samolocie, sennik samolot, sen o samolocie spadającym, sennik samolot lecieć, sennik samolot katastrofa, sennik samolot lądujący

Samolot od momentu jego skonstruowania daje ludzkości możliwość podróżowania nad ziemią. Jest kojarzony z dużym horyzontem umysłowym i dążeniem do wyższych celów.

znaczenie snu Sen o samolocie
  • Według sennika lecieć samolotem to dążyć do osobistych celów. O samolotach często śnią osoby ambitne i zdeterminowane które wiedzą dokładnie co i jak chcą osiągnąć w swoim życiu.
  • Startujący samolot to znak że osoba śniąca potrzebuje nowych bardziej ambitnych i ekstremalnych wyzwań aby się spełnić. Potrzebuje również wolnej przestrzeni.
  • Sen, gdzie samolotem pilotuje osoba śniąca oznacza duży sukces. Wielki zaszczyt spotka Cię wkrótce i nawet nie będziesz się tego spodziewać.
  • Gdy samolot spada lub jest już rozbity, to jest to ostrzeżenie przed porażką. Nie bądź taki pewny sukcesu. Porażka jest blisko Ciebie i jeżeli nie postarasz się bardziej to jest ona gwarantowana. Twoje cele mogą nie zostać zrealizowane i to tylko i wyłącznie z Twojej winy.
  • Sen o lądującym samolocie to powrót do rzeczywistości i codzienności. Gdy lądowanie przebiega bezproblemowo to jakiś etap Twojego życia zakończy się pomyślnie i produktywnie. W przeciwnym przypadku możesz się spodziewać kłopotów, które pojawią się nawet po zakończeniu swoich spraw.
  • Katastrofa lotnicza może się przyśnić, gdy osoba boi się o swoje plany. Martwi się że plany są bardziej ambitne niż powinny i z tego powodu nie zrealizują się. Ryzyko to część naszego życia. Jeżeli go nie podejmiesz to nie będzie sukcesu.
  • Samolot wojenny we śnie to zły znak. Twoi wrogowie lub osoby w pracy, które nie darzą Cię szczególną sympatią zechcą pokrzyżować Twoje plany. Uważaj komu ufasz i dobrze wybieraj współpracowników. Gdy dodatkowo samolot atakuje Cię, to symbol nadchodzących problemów i konfliktów. Ktoś będzie chciał Twojej porażki. Na polu zawodowym jest to najbardziej prawdopodobne. Nie poddawaj się. Ciężką i uczciwą pracą rozwiążesz wszystkie pojawiające się problemy.  
tagi lot samolotem sennik sen o samolocie sennik samolot sen o samolocie spadającym
Senny znak : samolot

Sny związane ze snem: Sen o samolocie

Sen basen

Sen o basenie to najczęściej nawiązanie do sfery emocjonalnej...

Sen ciastka

Sen o ciastkach, które są smaczne i świeże to bardzo dobry...

Sen ciąża

Kiedy w Twoim śnie pojawia się symbol taki jak ciąża, pora się...

Sen córka

Sen o córce interpretowany jest na różne sposoby. Według...

Sen kot

Sen o kocie to często ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem,...

Sen Krew

Sen o krwi może zapowiadać śmierć w najbliższej ci rodzinie....

Sen o abecadle

Sen o abecadle oznacza, że niebawem czeka cię rozkwit...

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Dziwny sen

Jestem sobie w szkole Nagle przychodzą ludzie i mówią że mają...

Wąż, który lubił tylko mnie.

Byłam w salonie. Czułam się jakby to był mój dom, chociaż parę...

Blondyn

Śniło mi sie ze ppszlam z dawna kolezanka, z ktora juz nie mam...

Kochany

Znaczne od tego ze partner mój 3 miesiące temu zginął w...

Kamil

Miałem niesamowicie dziwny sen. Zaczął się od tego, że...

Zostaw opinię o śnie

Opinie użytkowników

autor: olixa
2019-03-13 14:36:40
Jestem ambitna uczęszczam na jedną z najlepszych uczelni w Polsce i cały czas dążę do spełnienia moich marzeń i celów. Miałam sen w którym leciałam samolotem ale dziwne bo na moją uczelnie, trochę zabawne ale cóż. Sennik się i tak nie pomylił:D
autor: ~Klaudia S.
2016-06-29 12:51:40
byłam pilotem samolotu, leciałam sobie spokojnie ponad oceanem i nagle zapalił się jeden z silników. niestety trzeba było awaryjnie lądować, ale nie było innej możliwości, jak zrobić to na wodzie (wiem samolot powinien pójsć na dno, ale jednak sie utrzymywał na powierzchni). wszyscy pasażerowie w panice, a ja z zimną krwią tłumaczyłam,że wszystko będzie ok i nic się nikomu nie stanie. w pewnym momencie samolot zaczął tonąć i wszyscy ludzie razem z nim. często mam ten koszmar i nie mogę się od niego uwolnić.
autor: ~kulka2
2016-06-29 12:13:34
a co jeśli śni mi się, że sama latam? nie samolotem, tak całkiem sama :)
autor: ~janosik
2016-06-29 08:17:05
leciałem ostatnio we śnie samolotem, ale nie takim zwyczajnym bo był to jakiś wojskowy śmigłowiec. byłem ubrany w mundur i mialem na sobie spadochron. Na koniec wyskoczyłem z tego samolotu ale moj spadochron nie chciał się otworzyć. Na szczeście się obudziłem :)
Opisz sen
i dostaniesz darmową interpretację
Chcesz wiedzieć jak interpretować swój sen? Skorzystaj z naszej pomocy!

Interesujące Sny

Sen o piekle wskazuje, że jest w naszym życiu problem, z...
Sen o brudnej wodzie związany jest ze zmartwieniami i...
Sen o lustrze może w ogólnym znaczeniu pokazywać, ze śniący...
Ze względu na różną interpretację snów nigdy nie można...
Sen o awansie może zwiastować nam podwyżkę lub objęcie nowego...
facebook
Polub profil moj-sen.pl
x