Znaczenie snu: Sen o psie

1
0

Sen spotkasz w formie: sen o psach, sennik pies, sen o psie gryzącym, sen o psie czarnym, sen o psie na łańcuchu, sen o szczeniakach

Pies jest kojarzony z przyjaźnią oraz wiernością. Jest symbolem bezgranicznego zaufania. Zawsze podąża za głosem serca nawet jak rozsądek podpowiada że czegoś nie można. Sen o psie można odczytać w różne sposoby w zależności od rasy psa i przebiegu snu.

znaczenie snu Sen o psie
 • Według sennika psy szczekające i bawiące się to radosny i miły znak. Pogodzisz się z kimś bardzo Ci bliskim nawet jak poróżniło Was coś nieistotnego.
 • Znaczenie wściekłego psa oraz ukąszenie i napadnięcie przez psa we śnie to niebezpieczeństwo dla Ciebie oraz najbliższych. Gdy psy stają się agresywne to oznacza że coś złego się zbliża. Jakiś przyjaciel czy członek rodziny może być w niebezpieczeństwie. Pilnuj się i pomóż bliskiej osobie zanim się stanie coś gorszego.
 • Złym znakiem są również uwiązane psy. Pies, który  ma ograniczoną wolność z powodu smyczy czy łańcucha to ostrzeżenie przed złodziejem lub wrogiem. Zbliża się do Ciebie jakiś nieprzyjaciel w złych zamiarach i powinieneś zwrócić na to uwagę.
 • Kolor psa ma znaczenie w interpretacji snu.
 • Pies to symbol przyjaźni i gdy pojawia się w kolorze czarnym to oznacza zdradę przez przyjaciela. Wiele lat przyjaźni dla kogoś mogą nie znaczyć tyle co dla Ciebie i możesz w każdej chwili zostać zdradzonym i oszukanym. Uważaj kogo bierzesz za przyjaciela.
 • Jeżeli jest koloru białego to przepowiedz nowej ciekawej znajomości. W najbliższym czasie poznasz kogoś nowego, kto szybko stanie Ci się bardzo bliski. 
 • Straty, kłótnie, zmartwienia, złe nowiny, chorobę i potrzebę ostrożności można zinterpretować ze snu gdzie pies szczeka, wyje, poluje lub bawisz się z nim albo Cię ugryzł. 
 • Stworzenie sobie nieprzyjaznego klimatu i nowych wrogów może się pojawić, gdy we śnie szczujesz kogoś psem. Możesz sobie przysporzyć dużo poważnych problemów, dlatego warto mieć to na uwadze. 
 • Psia buda we śnie symbolizuje pogorszenie życia pod względem finansowym oraz społecznym. Nie oceniaj nikogo surowo i pomagaj innym bo nie wiadomo kiedy Tobie może się przydać pomoc.
 • Często pojawiają się też sny gdzie są szczeniaki. Szczeniak symbolizuje wierność i przyjaźń, ale też wrażliwość. Osoba która śni o szczeniakach jest z natury spokojna i delikatna, przejmuje się każdym i próbuje wszystkim dogodzić. Nie dawaj się wykorzystywać. Osoby którym warto pomagać na pewno docenią Ciebie i Twoje starania. Dla innych nie warto tracić czasu. 
 • Osoba zakochana, będąca w związku i śni o psie jest bardzo szczęśliwa. Znaczenie psa we śnie oznacza bezpieczeństwo i zaufanie. Jesteś w szczęśliwym związku gdzie oprócz wszystkich innych zalet możesz się poczuć zrozumianym i bezpiecznym przy drugiej osobie.  
tagi kot i pies sennik pies sennik agresywny pies sennik kot i pies kot pogryziony przez psa sen chory pies sennik czarny pies martwy pies sen o psach sennik pies
Senny znak : pies

Sny związane ze snem: Sen o psie

Sandały

Buty wskazują na Twoją pozycję, którą zajmujesz obecnie...

Sen basen

Sen o basenie to najczęściej nawiązanie do sfery emocjonalnej...

Sen ciastka

Sen o ciastkach, które są smaczne i świeże to bardzo dobry...

Sen ciąża

Kiedy w Twoim śnie pojawia się symbol taki jak ciąża, pora się...

Sen córka

Sen o córce interpretowany jest na różne sposoby. Według...

Sen kot

Sen o kocie to często ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem,...

Sen Krew

Sen o krwi może zapowiadać śmierć w najbliższej ci rodzinie....

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Sen o wojnie

Śniło mi się że miała być zaraz jakby wojna byłem w mundurze...

Przejście

W moim śnie pojawiły się osoby, które kiedyś mocno mnie...

Pocałunek

Śniło mi się że przyjechał kumpel brata którego ja znam i...

Pocałowana przez kumpla brata

Śniło mi się że przyjechał kumpel brata którego ja znam i...

Seks z nieznajomym

Śniło mi się że byłam w domu gdzie było ciemno i dwóch...

BYŁY Chłopak

Sen dotyczy mojego byłego chłopaka, który śnił się mojej...

Zostaw opinię o śnie

Opinie użytkowników

autor: ~Karolina
2016-11-10 11:45:18
We śnie zostałam ugryziona przez czarnego psa. Teoretycznie według sennika taki sen oznacza zdradę przez przyjaciela. W moim przypadku oznaczało to rychłą zdradę, ale nie przez przyjaciółkę, tylko mojego ówczesnego faceta.
Opisz sen
i dostaniesz darmową interpretację
Chcesz wiedzieć jak interpretować swój sen? Skorzystaj z naszej pomocy!

Interesujące Sny

Sen o porodzie jest symbolem rozpoczęcia w życiu nowego...
Pracowitość i organizacja są symbolizowane w senniku za...
Sen, w którym śnimy, że płonie nasz dom uznawany jest za jeden...
Każdy chyba słyszał o tym, że pies jest najlepszych...
Martwe szczury sygnalizują znalezienie się na rozstaju...
facebook
Polub profil moj-sen.pl
x