Znaczenie snu: Sen o psie

1
0

Sen spotkasz w formie: sen o psach, sennik pies, sen o psie gryzącym, sen o psie czarnym, sen o psie na łańcuchu, sen o szczeniakach

Pies jest kojarzony z przyjaźnią oraz wiernością. Jest symbolem bezgranicznego zaufania. Zawsze podąża za głosem serca nawet jak rozsądek podpowiada że czegoś nie można. Sen o psie można odczytać w różne sposoby w zależności od rasy psa i przebiegu snu.

znaczenie snu Sen o psie
 • Według sennika psy szczekające i bawiące się to radosny i miły znak. Pogodzisz się z kimś bardzo Ci bliskim nawet jak poróżniło Was coś nieistotnego.
 • Znaczenie wściekłego psa oraz ukąszenie i napadnięcie przez psa we śnie to niebezpieczeństwo dla Ciebie oraz najbliższych. Gdy psy stają się agresywne to oznacza że coś złego się zbliża. Jakiś przyjaciel czy członek rodziny może być w niebezpieczeństwie. Pilnuj się i pomóż bliskiej osobie zanim się stanie coś gorszego.
 • Złym znakiem są również uwiązane psy. Pies, który  ma ograniczoną wolność z powodu smyczy czy łańcucha to ostrzeżenie przed złodziejem lub wrogiem. Zbliża się do Ciebie jakiś nieprzyjaciel w złych zamiarach i powinieneś zwrócić na to uwagę.
 • Kolor psa ma znaczenie w interpretacji snu.
 • Pies to symbol przyjaźni i gdy pojawia się w kolorze czarnym to oznacza zdradę przez przyjaciela. Wiele lat przyjaźni dla kogoś mogą nie znaczyć tyle co dla Ciebie i możesz w każdej chwili zostać zdradzonym i oszukanym. Uważaj kogo bierzesz za przyjaciela.
 • Jeżeli jest koloru białego to przepowiedz nowej ciekawej znajomości. W najbliższym czasie poznasz kogoś nowego, kto szybko stanie Ci się bardzo bliski. 
 • Straty, kłótnie, zmartwienia, złe nowiny, chorobę i potrzebę ostrożności można zinterpretować ze snu gdzie pies szczeka, wyje, poluje lub bawisz się z nim albo Cię ugryzł. 
 • Stworzenie sobie nieprzyjaznego klimatu i nowych wrogów może się pojawić, gdy we śnie szczujesz kogoś psem. Możesz sobie przysporzyć dużo poważnych problemów, dlatego warto mieć to na uwadze. 
 • Psia buda we śnie symbolizuje pogorszenie życia pod względem finansowym oraz społecznym. Nie oceniaj nikogo surowo i pomagaj innym bo nie wiadomo kiedy Tobie może się przydać pomoc.
 • Często pojawiają się też sny gdzie są szczeniaki. Szczeniak symbolizuje wierność i przyjaźń, ale też wrażliwość. Osoba która śni o szczeniakach jest z natury spokojna i delikatna, przejmuje się każdym i próbuje wszystkim dogodzić. Nie dawaj się wykorzystywać. Osoby którym warto pomagać na pewno docenią Ciebie i Twoje starania. Dla innych nie warto tracić czasu. 
 • Osoba zakochana, będąca w związku i śni o psie jest bardzo szczęśliwa. Znaczenie psa we śnie oznacza bezpieczeństwo i zaufanie. Jesteś w szczęśliwym związku gdzie oprócz wszystkich innych zalet możesz się poczuć zrozumianym i bezpiecznym przy drugiej osobie.  
tagi kot i pies sennik pies sennik agresywny pies sennik kot i pies kot pogryziony przez psa sen chory pies sennik czarny pies martwy pies sen o psach sennik pies
Senny znak : pies

Sny związane ze snem: Sen o psie

Sen basen

Sen o basenie to najczęściej nawiązanie do sfery emocjonalnej...

Sen ciastka

Sen o ciastkach, które są smaczne i świeże to bardzo dobry...

Sen ciąża

Kiedy w Twoim śnie pojawia się symbol taki jak ciąża, pora się...

Sen córka

Sen o córce interpretowany jest na różne sposoby. Według...

Sen kot

Sen o kocie to często ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem,...

Sen Krew

Sen o krwi może zapowiadać śmierć w najbliższej ci rodzinie....

Sen o abecadle

Sen o abecadle oznacza, że niebawem czeka cię rozkwit...

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Dziwny sen

Jestem sobie w szkole Nagle przychodzą ludzie i mówią że mają...

Wąż, który lubił tylko mnie.

Byłam w salonie. Czułam się jakby to był mój dom, chociaż parę...

Blondyn

Śniło mi sie ze ppszlam z dawna kolezanka, z ktora juz nie mam...

Kochany

Znaczne od tego ze partner mój 3 miesiące temu zginął w...

Kamil

Miałem niesamowicie dziwny sen. Zaczął się od tego, że...

Zostaw opinię o śnie

Opinie użytkowników

autor: ~Karolina
2016-11-10 11:45:18
We śnie zostałam ugryziona przez czarnego psa. Teoretycznie według sennika taki sen oznacza zdradę przez przyjaciela. W moim przypadku oznaczało to rychłą zdradę, ale nie przez przyjaciółkę, tylko mojego ówczesnego faceta.
Opisz sen
i dostaniesz darmową interpretację
Chcesz wiedzieć jak interpretować swój sen? Skorzystaj z naszej pomocy!

Interesujące Sny

Czerwony to kolor energii i miłości. Ponadto często kojarzy...
Powszechnie znane jest twierdzenie, że pies to najlepszy...
Balon jako symbol senny ma wiele interesujących znaczeń, które...
Sen o wódce może często wskazywać na pewne cechy osoby...
Częstym motywem, jaki pojawia się w snach kobiet jest...
facebook
Polub profil moj-sen.pl
x