Znaczenie snu: Sen o matce

1
0

Sen spotkasz w formie: sen o matce, matka we śnie, widzieć matkę we śnie, głos matki we śnie, sen o mieszkaniu z matką, mama we śnie

Najsilniejszym rodzajem miłości jest oczywiście miłość matczyna. Matka to osoba towarzysząca nam przez całe życie i ma wielkie znaczenie. Matka we śnie symbolizuje rodzinę, nasze nadzieje i plany oraz miłość, bezpieczeństwo i szczęście życiowe. Jeżeli śni Ci się rzadko oznacza to że masz dobre i poprawne z nią stosunki w rzeczywistości. Gdy śni się częściej niż jest to normalne to znak Twojej niepewności. Boi się samodzielności i odpowiedzialności.

 

znaczenie snu Sen o matce

Widzieć matkę we śnie, gdy ona jeszcze żyje w rzeczywistości symbolizuje szczęśliwe zdarzenie w najbliższym czasie. Coś Ci się przydarzy co sprawi że będziesz bardzo zadowolony i szczęśliwy. Jej widok we śnie, gdy w rzeczywistości już umarła to ostrzeżenie. Matka pojawia się oby doprowadzić się do porządku. Zachowujesz się nierozważnie i w końcu musisz zmądrzeć zanim stworzysz sobie problemy.

 

Jeżeli matka się boi o swoje dziecko to zapowiedz niebezpieczeństwa. Tobie albo osobie z bliskiego otoczenia przydarzy się coś strasznego co sprawi Ci wielki smutek. Płacząca matka również nie jest dobrym omenem. Oznacza wielkie nieszczęście związane z Tobą. Matka sprzątająca dom według sennika oznacza że Twoje życie zawodowe będzie Cię uszczęśliwiać. Będziesz czerpał satysfakcję i radość ze swojej pracy i wszystkich innych zajęć których się podejmiesz. Dodatkowe korzyści z czyjegoś szczęścia spodziewaj się w przypadku szczęśliwej matki, która z wielką troską i miłością zajmuje się swoim dzieckiem.

 

Sen w którym usłyszysz głos matki jest ostrzeżeniem dla Ciebie. Zaniedbujesz obowiązki rodzinne i nadszedł czas aby to zmienić. Nie zwlekaj z tym bo w przyszłości członkowie Twojej rodzinie mogą być z tego powodu niezadowoleni. Kłótnia z nią to znak ze w końcu chcesz zacząć żyć na swój koszt. Sam chcesz decydować w jaki sposób Twoje życie ma się potoczyć. Znaczenie przytulania się do mamy to czułość i Twoja emocjonalna strona. Nie obawiaj się okazywać uczuć innym osobą zwłaszcza jak Ci na nich bardzo zależy.

 

Mieszkać z matką podświadomie może oznaczać że jesteś osobą zamkniętą w sobie i uzależniasz swoje decyzje od decyzji innych. Zacznij w końcu być samodzielny i żyć tak jak Ty chcesz. Taki sen symbolizuje też wygodę Twojego życia. W przyszłości dobre samopoczucie i dobrobyt będą Ci towarzyszyć.

Każdy z nas ma też matkę duchową, czyli chrzestną. Pojawienie się jej w Twoim śnie to znak konfliktów i kłótni w rodzinie. Między członkami rodziny dojdzie do nieporozumień i atmosfera przez jakiś czas będzie wroga i nieprzyjemna.  

tagi sen o matce matka we śnie widzieć matkę we śnie
Senny znak : matka

Sny związane ze snem: Sen o matce

Sandały

Buty wskazują na Twoją pozycję, którą zajmujesz obecnie...

Sen basen

Sen o basenie to najczęściej nawiązanie do sfery emocjonalnej...

Sen ciastka

Sen o ciastkach, które są smaczne i świeże to bardzo dobry...

Sen ciąża

Kiedy w Twoim śnie pojawia się symbol taki jak ciąża, pora się...

Sen córka

Sen o córce interpretowany jest na różne sposoby. Według...

Sen kot

Sen o kocie to często ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem,...

Sen Krew

Sen o krwi może zapowiadać śmierć w najbliższej ci rodzinie....

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Powódź

Śniło mi się że byłam w domu piętrowym z młodym chłopakiem i...

Spadanie

Witam. Dzisiejszej nocy śniło mi się, że byłam z mężem na...

Podejmowanie decyzji

Jestem w niekończącym się świecie , jest tam ciemno i wszędzie...

Gaz

W moim śnie jechałem metrem i w pewnym momencie zauważyłem...

głębokie doły

Pracownicy szkoły,kopali okrągłe głębokie doły,chyba chciałem...

Pierścionek zaręczynowy

Wyjechaliśmy z moim chłopakiem (jesteśmy razem prawie od 4...

Zostaw opinię o śnie

Opinie użytkowników

autor: Sebastian
2019-03-13 13:12:02
Śniła mi się moja mama. We śnie bardzo się z nia pokłóciłem. Mama była bardzo zła i płakała. Sennik mówi chyba prawdę bo jesli ten sen oznacza, że w końcu chce żyć na własny rachunek to tak jest bo w rzeczywistości już nieraz sie z nia o to kłóciłem abym mógł się wyprowadzić i zacząć utrzymywac się sam ale moja mama bardzo tego nie chce.. nie chce byc do końca życia mami synkiem.
Opisz sen
i dostaniesz darmową interpretację
Chcesz wiedzieć jak interpretować swój sen? Skorzystaj z naszej pomocy!

Interesujące Sny

Sen o krwi może zapowiadać śmierć w najbliższej ci rodzinie....
Można pokusić się o stwierdzenie, że zdrada to najgorsze, co...
Sennik spotkanie - spotkanie z osobą nieznajomą oznacza, że...
Kiedy w Twoim śnie pojawia się kuzynka, masz dobre relacje z...
Kiedy śni Ci się wypadek, najwyższy czas zadbać o ostrożność...
facebook
Polub profil moj-sen.pl
x