Znaczenie snu: Sen o matce

0
0

Sen spotkasz w formie: sen o matce, matka we śnie, widzieć matkę we śnie, głos matki we śnie, sen o mieszkaniu z matką, mama we śnie

Najsilniejszym rodzajem miłości jest oczywiście miłość matczyna. Matka to osoba towarzysząca nam przez całe życie i ma wielkie znaczenie. Matka we śnie symbolizuje rodzinę, nasze nadzieje i plany oraz miłość, bezpieczeństwo i szczęście życiowe. Jeżeli śni Ci się rzadko oznacza to że masz dobre i poprawne z nią stosunki w rzeczywistości. Gdy śni się częściej niż jest to normalne to znak Twojej niepewności. Boi się samodzielności i odpowiedzialności.

 

znaczenie snu Sen o matce

Widzieć matkę we śnie, gdy ona jeszcze żyje w rzeczywistości symbolizuje szczęśliwe zdarzenie w najbliższym czasie. Coś Ci się przydarzy co sprawi że będziesz bardzo zadowolony i szczęśliwy. Jej widok we śnie, gdy w rzeczywistości już umarła to ostrzeżenie. Matka pojawia się oby doprowadzić się do porządku. Zachowujesz się nierozważnie i w końcu musisz zmądrzeć zanim stworzysz sobie problemy.

 

Jeżeli matka się boi o swoje dziecko to zapowiedz niebezpieczeństwa. Tobie albo osobie z bliskiego otoczenia przydarzy się coś strasznego co sprawi Ci wielki smutek. Płacząca matka również nie jest dobrym omenem. Oznacza wielkie nieszczęście związane z Tobą. Matka sprzątająca dom według sennika oznacza że Twoje życie zawodowe będzie Cię uszczęśliwiać. Będziesz czerpał satysfakcję i radość ze swojej pracy i wszystkich innych zajęć których się podejmiesz. Dodatkowe korzyści z czyjegoś szczęścia spodziewaj się w przypadku szczęśliwej matki, która z wielką troską i miłością zajmuje się swoim dzieckiem.

 

Sen w którym usłyszysz głos matki jest ostrzeżeniem dla Ciebie. Zaniedbujesz obowiązki rodzinne i nadszedł czas aby to zmienić. Nie zwlekaj z tym bo w przyszłości członkowie Twojej rodzinie mogą być z tego powodu niezadowoleni. Kłótnia z nią to znak ze w końcu chcesz zacząć żyć na swój koszt. Sam chcesz decydować w jaki sposób Twoje życie ma się potoczyć. Znaczenie przytulania się do mamy to czułość i Twoja emocjonalna strona. Nie obawiaj się okazywać uczuć innym osobą zwłaszcza jak Ci na nich bardzo zależy.

 

Mieszkać z matką podświadomie może oznaczać że jesteś osobą zamkniętą w sobie i uzależniasz swoje decyzje od decyzji innych. Zacznij w końcu być samodzielny i żyć tak jak Ty chcesz. Taki sen symbolizuje też wygodę Twojego życia. W przyszłości dobre samopoczucie i dobrobyt będą Ci towarzyszyć.

Każdy z nas ma też matkę duchową, czyli chrzestną. Pojawienie się jej w Twoim śnie to znak konfliktów i kłótni w rodzinie. Między członkami rodziny dojdzie do nieporozumień i atmosfera przez jakiś czas będzie wroga i nieprzyjemna.  

tagi sen o matce matka we śnie widzieć matkę we śnie
Senny znak : matka

Sny związane ze snem: Sen o matce

Sen basen

Sen o basenie to najczęściej nawiązanie do sfery emocjonalnej...

Sen ciastka

Sen o ciastkach, które są smaczne i świeże to bardzo dobry...

Sen ciąża

Kiedy w Twoim śnie pojawia się symbol taki jak ciąża, pora się...

Sen córka

Sen o córce interpretowany jest na różne sposoby. Według...

Sen kot

Sen o kocie to często ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem,...

Sen Krew

Sen o krwi może zapowiadać śmierć w najbliższej ci rodzinie....

Sen o adoratorze

Sen o adoratorze oznacza wielką radość i korzystną...

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Dziwny sen

Jestem sobie w szkole Nagle przychodzą ludzie i mówią że mają...

Wąż, który lubił tylko mnie.

Byłam w salonie. Czułam się jakby to był mój dom, chociaż parę...

Blondyn

Śniło mi sie ze ppszlam z dawna kolezanka, z ktora juz nie mam...

Kochany

Znaczne od tego ze partner mój 3 miesiące temu zginął w...

Kamil

Miałem niesamowicie dziwny sen. Zaczął się od tego, że...

Zostaw opinię o śnie

Opinie użytkowników

Brak komentarzy.
Opisz sen
i dostaniesz darmową interpretację
Chcesz wiedzieć jak interpretować swój sen? Skorzystaj z naszej pomocy!

Interesujące Sny

Kwiaty sprawiają że poprawia się samopoczucie człowieka....
Gdy twe sny traktują o rannym psie, to według większości...
Sen o ciastkach może być interpretowany na wiele sposobów....
Sen o złocie najczęściej powinien być odbierany bardzo...
Sen o fryzjerze można interpretować na wiele sposobów. Zależy...
facebook
Polub profil moj-sen.pl