Znaczenie snu: Sen o matce

4
5

Sen spotkasz w formie: sen o matce, matka we śnie, widzieć matkę we śnie, głos matki we śnie, sen o mieszkaniu z matką, mama we śnie

Najsilniejszym rodzajem miłości jest oczywiście miłość matczyna. Matka to osoba towarzysząca nam przez całe życie i ma wielkie znaczenie. Matka we śnie symbolizuje rodzinę, nasze nadzieje i plany oraz miłość, bezpieczeństwo i szczęście życiowe. Jeżeli śni Ci się rzadko oznacza to że masz dobre i poprawne z nią stosunki w rzeczywistości. Gdy śni się częściej niż jest to normalne to znak Twojej niepewności. Boi się samodzielności i odpowiedzialności.

 

znaczenie snu Sen o matce

Widzieć matkę we śnie, gdy ona jeszcze żyje w rzeczywistości symbolizuje szczęśliwe zdarzenie w najbliższym czasie. Coś Ci się przydarzy co sprawi że będziesz bardzo zadowolony i szczęśliwy. Jej widok we śnie, gdy w rzeczywistości już umarła to ostrzeżenie. Matka pojawia się oby doprowadzić się do porządku. Zachowujesz się nierozważnie i w końcu musisz zmądrzeć zanim stworzysz sobie problemy.

 

Jeżeli matka się boi o swoje dziecko to zapowiedz niebezpieczeństwa. Tobie albo osobie z bliskiego otoczenia przydarzy się coś strasznego co sprawi Ci wielki smutek. Płacząca matka również nie jest dobrym omenem. Oznacza wielkie nieszczęście związane z Tobą. Matka sprzątająca dom według sennika oznacza że Twoje życie zawodowe będzie Cię uszczęśliwiać. Będziesz czerpał satysfakcję i radość ze swojej pracy i wszystkich innych zajęć których się podejmiesz. Dodatkowe korzyści z czyjegoś szczęścia spodziewaj się w przypadku szczęśliwej matki, która z wielką troską i miłością zajmuje się swoim dzieckiem.

 

Sen w którym usłyszysz głos matki jest ostrzeżeniem dla Ciebie. Zaniedbujesz obowiązki rodzinne i nadszedł czas aby to zmienić. Nie zwlekaj z tym bo w przyszłości członkowie Twojej rodzinie mogą być z tego powodu niezadowoleni. Kłótnia z nią to znak ze w końcu chcesz zacząć żyć na swój koszt. Sam chcesz decydować w jaki sposób Twoje życie ma się potoczyć. Znaczenie przytulania się do mamy to czułość i Twoja emocjonalna strona. Nie obawiaj się okazywać uczuć innym osobą zwłaszcza jak Ci na nich bardzo zależy.

 

Mieszkać z matką podświadomie może oznaczać że jesteś osobą zamkniętą w sobie i uzależniasz swoje decyzje od decyzji innych. Zacznij w końcu być samodzielny i żyć tak jak Ty chcesz. Taki sen symbolizuje też wygodę Twojego życia. W przyszłości dobre samopoczucie i dobrobyt będą Ci towarzyszyć.

Każdy z nas ma też matkę duchową, czyli chrzestną. Pojawienie się jej w Twoim śnie to znak konfliktów i kłótni w rodzinie. Między członkami rodziny dojdzie do nieporozumień i atmosfera przez jakiś czas będzie wroga i nieprzyjemna.  

tagi sen o matce matka we śnie widzieć matkę we śnie
Senny znak : matka

Sny związane ze snem: Sen o matce

Sandały

Buty wskazują na Twoją pozycję, którą zajmujesz obecnie...

Sen basen

Sen o basenie to najczęściej nawiązanie do sfery emocjonalnej...

Sen ciastka

Sen o ciastkach, które są smaczne i świeże to bardzo dobry...

Sen ciąża

Kiedy w Twoim śnie pojawia się symbol taki jak ciąża, pora się...

Sen córka

Sen o córce interpretowany jest na różne sposoby. Według...

Sen kot

Sen o kocie to często ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem,...

Sen Krew

Sen o krwi może zapowiadać śmierć w najbliższej ci rodzinie....

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Zmarła babcia

ŚNiła mi się moja dawno zmarła babcia. Sen był w takich dwóch...

Sen o kolcach w dłoni.

Śniło mi się, że sięgam po małe, zielone winogrona. Gdy brałem...

Błyskawica bez grzmotu

Śniło mi się że ciemne chmury się stykają i powstaje...

cmentarz

śniło mi się, ze byłam na nieznanym cmentarzu, porządkowałam...

Woda

Za dużo niestety nie pamiętam. Śnila mi się moja ś,P babcia...

Jeleń

Śniło mi się że koledze podoba się zdjęcie jelenia ktoro jest...

Zostaw opinię o śnie

Opinie użytkowników

autor: Wojciech
2020-01-20 08:17:12
Widzę czasem przez sen swoją mamę. Zawsze mnie przed czymś przestrzega.
autor: Natalia
2019-11-29 10:59:47
Ciekawe te senniki.
autor: Nell
2019-11-27 10:32:46
Lubię czytać senniki.
autor: Sebastian
2019-03-13 13:12:02
Śniła mi się moja mama. We śnie bardzo się z nia pokłóciłem. Mama była bardzo zła i płakała. Sennik mówi chyba prawdę bo jesli ten sen oznacza, że w końcu chce żyć na własny rachunek to tak jest bo w rzeczywistości już nieraz sie z nia o to kłóciłem abym mógł się wyprowadzić i zacząć utrzymywac się sam ale moja mama bardzo tego nie chce.. nie chce byc do końca życia mami synkiem.
Opisz sen
i dostaniesz darmową interpretację
Chcesz wiedzieć jak interpretować swój sen? Skorzystaj z naszej pomocy!

Interesujące Sny

Sen o biciu, które pojawia się w marzeniu sennym może wzbudzać...
Sen o balkonie ma kilka ciekawych znaczeń, które w mniej lub...
Usta pojawiające się we śnie to znak erotycznej fascynacji,...
Robaki we śnie mogą symbolizować chorobę i kłopoty. Według...
Według sennika krowa jest symbolem bogactwa oraz dobrobytu....
x