Znaczenie snu: Sen o Domu

1
0

Sen spotkasz w formie: dom, sen z domem, sen o domu, śnić o domie, sen z domem

Dom widziany we śnie oznacza zawsze osobowość człowieka. Symbolizuje on również jego ciało. Często sny tłumaczone są według elementów takich jak: dach domu, który oznacza mózg człowieka, drzwi i okna to organy płciowe, piwnica- nogi, balkon- piersi, czoło. W zależności jak one wyglądają i co się z poszczególnymi częściami domu dzieje, na tą część ciała powinniśmy zwrócić największą uwagę. Jeżeli śni Ci się dom urządzony, z meblami i innymi przedmiotami, potrafisz rozpoznać w sobie dobre cechy i się na nich skupić.

 

znaczenie snu Sen o Domu

Sen o domu z obcymi ludźmi oznacza, że czujesz się zagrożony. Widok domu od przodu symbolizuje, że dostrzegają się inni ludzie. Wejście do domu pojawiające się we śnie lub jego najbliższa okolica to znak, że jesteś domatorem. Wyście z domu jest natomiast symbolem tego, że jesteś duszą towarzystwa. Imponujący dom to Twoje marzenia o szacunku i sukcesie. Jeżeli jesteś poza domem, musisz załatwić pewne sprawy publiczne. Mały dom zwiastuje potrzebę bezpieczeństwa i ochrony, ale też chęć odpowiedzialności. Według sennika dom zbyt mały to znak, że czujesz się w jakiejś sytuacji niekomfortowo i potrzebujesz ucieczki. Naprawa domu we śnie jest sygnałem, że musisz zadbać o swoje zdrowie. Być może również powinieneś naprawić wyrządzone szkody. 

  
Znaczenie snu dom w rozbiórce lub budowany to zdolność do pomyślnego budowania życia, ale też zniszczenia siebie. Dom rodzinny symbolizuje zdrowie, dobrobyt i powodzenie. Kupowanie domu jest zwiastunem szczęścia. Jego posiadanie zwiastuje beztroskie dni w Twoim życiu. Kiedy opuszczasz dom, wkraczasz na nową drogę swojego życia. Kiedy widzisz go zaniedbanego, czeka Cię choroba lub załamanie nerwowe. Zburzony dom we śnie to zwiastun, że pokonasz przeszkodę. Pusty dom jest symbolem samotności i smutnych chwil. Walący się dom to zapowiedź śmierci. 
Dom wielopiętrowy we śnie oznacza bardzo duże zyski. Szklany dom jest ostrzeżeniem przed pochlebstwami, które tylko z pozoru są dobrym znakiem. Stary dom to brak poczucia bezpieczeństwa. Dom nadający się do remontu zwiastuje kłopoty rodzinne. Zmiana domu oznacza przeprowadzkę, nowy związek albo zmianę środowiska. Dom w jaskrawych kolorach jest symbolem erotycznym, obrazuje żądzę. Dom z wybitymi albo brudnymi oknami, przez które nie można nic zobaczyć, to ostrzeżenie przed zaślepieniem moralnym i złym postępowaniem. Dom bez drzwi oznacza brak porozumienia z otoczeniem. Dom ze zniszczoną dachówką symbolizuje wzburzony umysł, zaburzenia świadomości, kłopoty z psychiką. 
  
Płonący dom to zwiastun nieszczęścia, opuszczony- niespodzianki a swój dom widziany we śnie to szczęście w miłości. 
  

  • Dom rodzinny- odnajdziesz niedługo szczęście w swojej rodzinie. 
  • Dom publiczny- jeśli jesteś w domu publicznym, posiadasz niespełnione fantazje erotyczne. Kiedy go widzisz, Twoje ukryte pragnienia szukają ujścia, może najwyższy czas je spełnić. Dom publiczny zazwyczaj oznacza również niepełnienie seksualne. 
  • Dom z duchami-masz trudności z porozumieniem się w rodzinie, musisz to zmienić. 
  • Dom na drzewie- tęsknota za czasami dzieciństwa, zabawą i beztroską. Kiedy go widzisz, podejmiesz ważną decyzję. Jego budowanie zapowiada uczuciowe przygody. Wrócenie do niego po latach oznacza, że docenisz drogę jaką przebyłeś, podsumujesz swoje dotychczasowe sukcesy

 

tagi dom sen z domem sen o domu śnić o domu
Senny znak : dom

Sny związane ze snem: Sen o Domu

Sen basen

Sen o basenie to najczęściej nawiązanie do sfery emocjonalnej...

Sen ciastka

Sen o ciastkach, które są smaczne i świeże to bardzo dobry...

Sen ciąża

Kiedy w Twoim śnie pojawia się symbol taki jak ciąża, pora się...

Sen córka

Sen o córce interpretowany jest na różne sposoby. Według...

Sen kot

Sen o kocie to często ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem,...

Sen Krew

Sen o krwi może zapowiadać śmierć w najbliższej ci rodzinie....

Sen o adoratorze

Sen o adoratorze oznacza wielką radość i korzystną...

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Dziwny sen

Jestem sobie w szkole Nagle przychodzą ludzie i mówią że mają...

Wąż, który lubił tylko mnie.

Byłam w salonie. Czułam się jakby to był mój dom, chociaż parę...

Blondyn

Śniło mi sie ze ppszlam z dawna kolezanka, z ktora juz nie mam...

Kochany

Znaczne od tego ze partner mój 3 miesiące temu zginął w...

Kamil

Miałem niesamowicie dziwny sen. Zaczął się od tego, że...

Zostaw opinię o śnie

Opinie użytkowników

autor: ~robson
2016-06-29 09:38:16
Jakiś czas temu miałem straszny sen, w którym mój dom był obrosnięty trującym bluszczem. Te liany były wszędzie, nawet w środku, a moja mama robiła sobie z nich hustawkę i bujała na niej jakieś dziecko, ale to nie byłem ja. W pewnym momencie liany się urwały i chłopczyk spadł na kolczasty krzak który był pod nim. To było straszne, ale co może oznaczać taki sen?
Opisz sen
i dostaniesz darmową interpretację
Chcesz wiedzieć jak interpretować swój sen? Skorzystaj z naszej pomocy!

Interesujące Sny

Jeśli śnisz o pająku, może to oznaczać, że posiadasz...
Gotowanie we śnie oznacza, że czekają Cię przyjemne chwile...
Sen o nauczycielu oznacza, że przed Tobą ważny egzamin albo...
Czerwony to kolor energii i miłości. Ponadto często kojarzy...
Martwy pies jest symbolem sennym mówiącym o przebywaniu wśród...
facebook
Polub profil moj-sen.pl