Znaczenie snu: Sen o ciąży

2
0

Sen spotkasz w formie: sen o byciu w ciąży, znaczenie snu ciąża, sen o ciąży z byłym chłopakiem, sen o ciąży siostry, sen o ciąży znajomej, sen o ciąży córki, sen o ciąży bliźniaczej, sennik ciąża koleżanki, sennik ciąża bliźniacza, sennik ciąża poród

Ciąża to symbol oczekiwania na coś nowego i nieznanego. Tak samo jest interpretowana i we śnie. Jeżeli Ci się przyśniła jakaś kobieta w ciąży lub ogólnie ciąża to pozytywny znak. W Twoim życiu wydarzy się coś nowego i radosnego. Plany czy marzenia o których już od dawna myślisz na pewno się zrealizują. Oczywiście, ciąża to nie cud, bez własnego wkładu marzenia same się nie spełnią.

znaczenie snu Sen o ciąży

Osoby co najczęściej śnią o ciąży to oczywiście kobiety. Kobieta która śni że jest ciężarna może się spodziewać spełnienia wszystkich marzeń i planów. Coś nowego się wydarzy w jej życiu co ją uszczęśliwi i spełni. Są również kobiety co mają problemy z zajściem w ciąży lub wiedzą że nie mogą mieć dzieci. Tego rodzaju kobiety często bardzo myślą o tym i sprawia to że śnią też. Takie sny się nie interpretuje ponieważ to sny podświadome kobiet co chcą mieć dzieci ale nie mogą. To samo jest w przypadku gdy kobieta boi się ciąży lub zastanawia się nad zajściem w ciążę.

Mężczyźni mogą śnić o ciąży. Jest to oznaka że mężczyzna przenosi swoje plany i przemyślenia na inny poziom. Świeżość myślenia i nowe pomysły co pomogą zapewnić sukces w każdej dziedzinie życia mężczyzny.

Gdy jest się w poważnym związku i jeden z partnerów śni o ciąży związanej też z drugą osobą wróży to zmiany. Zmiany niestety mogą być nie tylko w dobrym kierunku dlatego warto zwrócić na ten sen uwagę.

Zdarza się że sen dotyczy ciąży nieludzkiej. Gdy się śni że się rodzi ryba to jest to smutna i niepokojąca wiadomość. Dziecko może być bardzo chore, krótko żyć lub nawet urodzić się martwe.

Jeżeli w śnie rodzi się orzeł to jest dobry znak. Dziecko będzie płci męskiej i będzie bardzo stanowcze. Silny i władczy chłopczyk się urodzi w najbliższym czasie. Zdrowy co osiągnie wielki sukces w swoim życiu.

Widok ciężarnej kobiety we śnie nawet jak się jej nie zna to oznaka bogactwa i sukcesu materialnego w najbliższym czasie. Są jednak przypadki gdzie we śnie pojawia się poronienie lub zagrożona ciąża. Poronienie może oznaczać że jesteś osobą wrażliwą i łatwowierną. Wszystko co usłyszysz na swój temat bierzesz bardzo osobiście i to Ci stwarza wiele problemów. Nie możesz zmienić opinii innych ludzi na Twój temat, ale możesz mieć dystans do ich opinii. Zagrożona ciąża symbolizuje problemy zdrowotne, psychiczne ale i zawodowe. Twoje relacje z innymi ludźmi mogą się pogorszyć bo jesteś osobą co boi się wszystkiego.

Ciąża bliźniacza też jest częstym symbolem sennym. Według sennika ciąża bliźniacza może być pozytywną ale i negatywną oznaką w zależności od snu. Bliźniaki symbolizują albo coś wspólnego, czyli dwoje ludzi co są związani ze sobą czy to rodzice, rodzeństwo czy partner lub osobowość podwójną. Są ludzie o podwójnych osobowością i jest to negatywna cecha. Z jednej strony udają że się przyjaźnią, a z drugiej są samolubni i chcą jak najlepiej tylko dla siebie.

Ciąża bliźniacza co przebiega spokojnie i normalnie oznacza bardzo miły i pozytywny czas w zawodowej dziedzinie życia osoby śniącej. Komplikacje przy takiej ciąży wróża nieudane plany. Twoje oczekiwania i nadzieje nie powiodą się. Jeżeli we śnie widzisz bliźniaki to warto zapamiętać ich położenie. Według sennika patrzące się na siebie bliźniaki to oznaka przyjaźni i spokoju. Zrozumienie między dwiema osobami jest pewne. Odwrócone plecami do siebie to symbol rywalizacji. Dwie osoby konkurują między sobą i są w stanie dużo poświęcić żeby tylko wygrać rywalizację. Pojawiające się równolegle w jednym kierunku bliźniaki to znak porozumienia i współpracy ale na odległość.  

tagi ciąża bliźniacza sen o ciąży znaczenie snu ciążą ciąża córki ciąża siostry sen
Senny znak : ciąża

Sny związane ze snem: Sen o ciąży

Sen basen

Sen o basenie to najczęściej nawiązanie do sfery emocjonalnej...

Sen ciastka

Sen o ciastkach, które są smaczne i świeże to bardzo dobry...

Sen ciąża

Kiedy w Twoim śnie pojawia się symbol taki jak ciąża, pora się...

Sen córka

Sen o córce interpretowany jest na różne sposoby. Według...

Sen kot

Sen o kocie to często ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem,...

Sen Krew

Sen o krwi może zapowiadać śmierć w najbliższej ci rodzinie....

Sen o adoratorze

Sen o adoratorze oznacza wielką radość i korzystną...

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Dziwny sen

Jestem sobie w szkole Nagle przychodzą ludzie i mówią że mają...

Wąż, który lubił tylko mnie.

Byłam w salonie. Czułam się jakby to był mój dom, chociaż parę...

Blondyn

Śniło mi sie ze ppszlam z dawna kolezanka, z ktora juz nie mam...

Kochany

Znaczne od tego ze partner mój 3 miesiące temu zginął w...

Kamil

Miałem niesamowicie dziwny sen. Zaczął się od tego, że...

Zostaw opinię o śnie

Opinie użytkowników

autor: ~monalisa
2016-06-29 09:29:47
mój sen o byciu w ciąży to był koszmar... nie dość że śniło mi się, że mój brzuch jest nienaturalnych rozmiarów to jeszcze był cały pocięty i w siniakach. Na koniec, gdy już miałam rodzić brzuch nagle eksplodował....
autor: ~Ewelina
2016-06-16 09:00:45
Miałam sen o byciu w ciąży. Początkowo byłam przeszczęśliwa, dopóki nie okazało się, że ojcem dziecka jest mój kolega z pracy. Dodam, że ten kolega zupełnie mnie nigdy nie interesował. Co oznacza ten sen?
Opisz sen
i dostaniesz darmową interpretację
Chcesz wiedzieć jak interpretować swój sen? Skorzystaj z naszej pomocy!

Interesujące Sny

Buty stanowią odwzorowanie naszej obecnej sytuacji w...
Sen o randce symbolizuje szybkie rozwiązanie problemów....
Usta pojawiające się we śnie to znak erotycznej fascynacji,...
Według sennika ogień jako symbol senny ma wiele znaczeń....
Sen o autostradzie oznacza, że być może dostaniesz propozycję...
facebook
Polub profil moj-sen.pl