Znaczenie snu: Sen o ciąży

4
4.2

Sen spotkasz w formie: sen o byciu w ciąży, znaczenie snu ciąża, sen o ciąży z byłym chłopakiem, sen o ciąży siostry, sen o ciąży znajomej, sen o ciąży córki, sen o ciąży bliźniaczej, sennik ciąża koleżanki, sennik ciąża bliźniacza, sennik ciąża poród

Ciąża to symbol oczekiwania na coś nowego i nieznanego. Tak samo jest interpretowana i we śnie. Jeżeli Ci się przyśniła jakaś kobieta w ciąży lub ogólnie ciąża to pozytywny znak. W Twoim życiu wydarzy się coś nowego i radosnego. Plany czy marzenia o których już od dawna myślisz na pewno się zrealizują. Oczywiście, ciąża to nie cud, bez własnego wkładu marzenia same się nie spełnią.

znaczenie snu Sen o ciąży

Osoby co najczęściej śnią o ciąży to oczywiście kobiety. Kobieta która śni że jest ciężarna może się spodziewać spełnienia wszystkich marzeń i planów. Coś nowego się wydarzy w jej życiu co ją uszczęśliwi i spełni. Są również kobiety co mają problemy z zajściem w ciąży lub wiedzą że nie mogą mieć dzieci. Tego rodzaju kobiety często bardzo myślą o tym i sprawia to że śnią też. Takie sny się nie interpretuje ponieważ to sny podświadome kobiet co chcą mieć dzieci ale nie mogą. To samo jest w przypadku gdy kobieta boi się ciąży lub zastanawia się nad zajściem w ciążę.

Mężczyźni mogą śnić o ciąży. Jest to oznaka że mężczyzna przenosi swoje plany i przemyślenia na inny poziom. Świeżość myślenia i nowe pomysły co pomogą zapewnić sukces w każdej dziedzinie życia mężczyzny.

Gdy jest się w poważnym związku i jeden z partnerów śni o ciąży związanej też z drugą osobą wróży to zmiany. Zmiany niestety mogą być nie tylko w dobrym kierunku dlatego warto zwrócić na ten sen uwagę.

Zdarza się że sen dotyczy ciąży nieludzkiej. Gdy się śni że się rodzi ryba to jest to smutna i niepokojąca wiadomość. Dziecko może być bardzo chore, krótko żyć lub nawet urodzić się martwe.

Jeżeli w śnie rodzi się orzeł to jest dobry znak. Dziecko będzie płci męskiej i będzie bardzo stanowcze. Silny i władczy chłopczyk się urodzi w najbliższym czasie. Zdrowy co osiągnie wielki sukces w swoim życiu.

Widok ciężarnej kobiety we śnie nawet jak się jej nie zna to oznaka bogactwa i sukcesu materialnego w najbliższym czasie. Są jednak przypadki gdzie we śnie pojawia się poronienie lub zagrożona ciąża. Poronienie może oznaczać że jesteś osobą wrażliwą i łatwowierną. Wszystko co usłyszysz na swój temat bierzesz bardzo osobiście i to Ci stwarza wiele problemów. Nie możesz zmienić opinii innych ludzi na Twój temat, ale możesz mieć dystans do ich opinii. Zagrożona ciąża symbolizuje problemy zdrowotne, psychiczne ale i zawodowe. Twoje relacje z innymi ludźmi mogą się pogorszyć bo jesteś osobą co boi się wszystkiego.

Ciąża bliźniacza też jest częstym symbolem sennym. Według sennika ciąża bliźniacza może być pozytywną ale i negatywną oznaką w zależności od snu. Bliźniaki symbolizują albo coś wspólnego, czyli dwoje ludzi co są związani ze sobą czy to rodzice, rodzeństwo czy partner lub osobowość podwójną. Są ludzie o podwójnych osobowością i jest to negatywna cecha. Z jednej strony udają że się przyjaźnią, a z drugiej są samolubni i chcą jak najlepiej tylko dla siebie.

Ciąża bliźniacza co przebiega spokojnie i normalnie oznacza bardzo miły i pozytywny czas w zawodowej dziedzinie życia osoby śniącej. Komplikacje przy takiej ciąży wróża nieudane plany. Twoje oczekiwania i nadzieje nie powiodą się. Jeżeli we śnie widzisz bliźniaki to warto zapamiętać ich położenie. Według sennika patrzące się na siebie bliźniaki to oznaka przyjaźni i spokoju. Zrozumienie między dwiema osobami jest pewne. Odwrócone plecami do siebie to symbol rywalizacji. Dwie osoby konkurują między sobą i są w stanie dużo poświęcić żeby tylko wygrać rywalizację. Pojawiające się równolegle w jednym kierunku bliźniaki to znak porozumienia i współpracy ale na odległość.  

tagi ciąża bliźniacza sen o ciąży znaczenie snu ciążą ciąża córki ciąża siostry sen
Senny znak : ciąża

Sny związane ze snem: Sen o ciąży

Sandały

Buty wskazują na Twoją pozycję, którą zajmujesz obecnie...

Sen basen

Sen o basenie to najczęściej nawiązanie do sfery emocjonalnej...

Sen ciastka

Sen o ciastkach, które są smaczne i świeże to bardzo dobry...

Sen ciąża

Kiedy w Twoim śnie pojawia się symbol taki jak ciąża, pora się...

Sen córka

Sen o córce interpretowany jest na różne sposoby. Według...

Sen kot

Sen o kocie to często ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem,...

Sen Krew

Sen o krwi może zapowiadać śmierć w najbliższej ci rodzinie....

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Zmarła babcia

ŚNiła mi się moja dawno zmarła babcia. Sen był w takich dwóch...

Sen o kolcach w dłoni.

Śniło mi się, że sięgam po małe, zielone winogrona. Gdy brałem...

Błyskawica bez grzmotu

Śniło mi się że ciemne chmury się stykają i powstaje...

cmentarz

śniło mi się, ze byłam na nieznanym cmentarzu, porządkowałam...

Woda

Za dużo niestety nie pamiętam. Śnila mi się moja ś,P babcia...

Jeleń

Śniło mi się że koledze podoba się zdjęcie jelenia ktoro jest...

Zostaw opinię o śnie

Opinie użytkowników

autor: Magda
2019-11-29 09:58:43
Ten sennik odmienił moje życie.
autor: Zuza
2019-11-26 14:02:09
Bardzo ciekawa interpretacja snu.
autor: ~monalisa
2016-06-29 09:29:47
mój sen o byciu w ciąży to był koszmar... nie dość że śniło mi się, że mój brzuch jest nienaturalnych rozmiarów to jeszcze był cały pocięty i w siniakach. Na koniec, gdy już miałam rodzić brzuch nagle eksplodował....
autor: ~Ewelina
2016-06-16 09:00:45
Miałam sen o byciu w ciąży. Początkowo byłam przeszczęśliwa, dopóki nie okazało się, że ojcem dziecka jest mój kolega z pracy. Dodam, że ten kolega zupełnie mnie nigdy nie interesował. Co oznacza ten sen?
Opisz sen
i dostaniesz darmową interpretację
Chcesz wiedzieć jak interpretować swój sen? Skorzystaj z naszej pomocy!

Interesujące Sny

Sen o pożarze domu zwiastuje spore kłopoty rodzinne, a czasem...
Sen o erekcji jest symbolem życiowej energii, sił twórczych,...
Jeśli śni Ci się zdrada, być może nie ufasz swojemu partnerowi...
Sen o awansie może zwiastować nam podwyżkę lub objęcie nowego...
Oczy, czyli zwierciadło duszy. Często pojawiają się w naszych...
x