Znaczenie snu: Ciąża córki

0
0

Sen spotkasz w formie: Ciąża córki

Jeżeli nawiedził cię sen o ciąży córki, to masz powody do radości. Jest to bowiem zwiastun pojawienia się bardzo dobrych wiadomości, które przyniosą w twojej rodzinie wielkie szczęście. Senniki mówią nam, że sen o 

sennik Ciąża córki
Jeżeli nawiedził cię sen o ciąży córki, to masz powody do radości. Jest to bowiem zwiastun pojawienia się bardzo dobrych wiadomości, które przyniosą w twojej rodzinie wielkie szczęście. Senniki mówią nam, że sen o córce interpretujemy w zależności od tego, czy posiadamy córkę w realnym świecie. Jeżeli nie, to córka w marzeniach sennych mówi o najwyższym czasie na wykorzystanie nowych możliwości. Posiadanie w prawdziwym świecie córki daje więcej interpretacji. Smutna córka w naszym śnie oznacza wtedy chorobę w najbliższej rodzinie. Córka szczęśliwa to zapowiedź chwil radosnych. Zobaczenie w naszym śnie wychudzonej córki jest znakiem, że powinniśmy żyć bardziej oszczędnie. Słysząc krzyk córki we śnie strzeżmy się fałszywych ludzi.
 
Gdy miewasz sny o ciąży, powinnaś zawsze odczytywać je jako symbol czegoś nowego, najpewniej przejścia pomiędzy dwoma etapami w twoim życiu. Bardzo często sen o ciąży to oznaka konieczności sprawdzenia się w zupełnie dla ciebie nowej roli. Nie możesz jednak się tej roli obawiać. Jeśli przyśniła ci się ciąża bliźniacza, to oczekuj zdwojonych korzyści wynikających ze znalezienia się w dla siebie nowej sytuacji. Ciąża bliźniacza w niektórych sennikach to również zwiastun bezpieczeństwa w biznesie, zadowolenia z życia. Gdy natomiast śnimy o innej kobiecie w ciąży, jest to oznaka przypływu gotówki.
 
Kiedy rodzimy w naszych snach, to powinniśmy to odczytywać jako symbol uwolnienia się od wszelakich trosk i osiągnięcia korzyści. Jeżeli jednak wyśniliśmy bolesny, własny poród, czeka nas choroba. Ciężki poród mówi nam o nieszczęśliwym małżeństwie. Jeżeli w naszym śnie mamy martwy płód, niechybnie czeka nas żałoba. Jeżeli śniąc obecni jesteśmy przy porodzie szczęśliwym, czeka nas wielkie szczęście i radość. Nieszczęśliwy poród jest za to ostrzeżeniem przed nadciągającym czasem bólów i smutku.
 
Jeśli w naszych snach oglądamy poród, to traktujmy to jako oczyszczenie i odciążenie organizmu. Jeżeli śniąc mamy bliźniaki, czekają nas najpewniej same dobre wiadomości. Jeśli jednak to my rodzimy bliźnięta we śnie, oznacza to powrót do zdrowotności psychicznej i fizycznej, co jest szczególnie dobrym omenem dla osób mających różne dolegliwości. Ciąża z komplikacjami to znak problemów osoby śniącej, które można rozwiązać jedynie przy pomocy znajomych. Śniąc o narodzinach chłopca oczekujmy szczęścia w interesach, a o narodzinach dziewczyny przygotujmy się na bolesne doświadczenia. Jeżeli w naszym śnie staliśmy się świadkami cudzego porodu, to posiądziemy majątek w sposób nieuczciwy.
tagi ciąża córki sennik co oznacza ciąża córki
Senny znak : Ciąża córki

Sny związane ze snem: Ciąża córki

Chory psiak

Chory pies obecny w twym śnie jest dla ciebie zapowiedzią...

Chory pupil

Często mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel dla...

Ciąża bliźniacza

Sen o bliźniaczej ciąży jest symbolem większego wysiłku w...

Ciąża mnoga

Wyśnienie ciąży mnogiej jest znakiem zwiększonego wysiłku w...

Ciąża siostry

Gdy przyśniła ci się siostra w ciąży, kogoś z twych...

Ciąża syn

Jeżeli w twoim śnie pojawia się chłopiec, to czeka cię poprawa...

Ciepłe obuwie

Buty, które nosi określona osoba, mogą wiele powiedzieć...

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Powódź

Śniło mi się że byłam w domu piętrowym z młodym chłopakiem i...

Spadanie

Witam. Dzisiejszej nocy śniło mi się, że byłam z mężem na...

Podejmowanie decyzji

Jestem w niekończącym się świecie , jest tam ciemno i wszędzie...

Gaz

W moim śnie jechałem metrem i w pewnym momencie zauważyłem...

głębokie doły

Pracownicy szkoły,kopali okrągłe głębokie doły,chyba chciałem...

Pierścionek zaręczynowy

Wyjechaliśmy z moim chłopakiem (jesteśmy razem prawie od 4...

Zostaw opinię o śnie

Opinie użytkowników

Brak komentarzy.
Opisz sen
i dostaniesz darmową interpretację
Chcesz wiedzieć jak interpretować swój sen? Skorzystaj z naszej pomocy!

Interesujące Sny

Jeśli śniesz o kamieniach, może czekać Cię jakaś ciężka praca...
Znaczenie snu podróż dzielić trzeba na dwie grupy. Po...
Sen i imprezie okazuje tęsknotę za ludźmi. Potrzebne jest Ci...
Sny, tym bardziej wzbudzają ciekawość ludzi, im bardziej są...
Pojawiające się we śnie drzewa akacjowe często zwiastują...
facebook
Polub profil moj-sen.pl
x