Ucieczka

0

Sen spotkasz w formie: sen o ucieczce, ucieczka z więzienia, zbieg, uciekanie we śnie, sen o uciekaniu, sen o więzieniu, cela więzienna, udana ucieczka

Opis snu

Najpierw wraz z kilkoma znajomymi zamknięto mnie w małej celi, wyłożonej ceramicznymi, ładnie zdobionymi kafelkami. Nie można było się ruszyć, część osób zajęła się śpiewaniem. Kiedy nadszedł dzień, okazało się, że w celi jest okno, podeszłam do niego i poprosiłam pana z samochodu za ścianą o wyciągnięcie mnie, co ten uczynił. Za mną wyciągnął jeszcze jedną moją koleżankę, druga miała zostać uratowana następnego dnia. Zaczęło się szukanie miejsca. Ruszyłyśmy w stronę pobliskiego centrum handlowego, gdzie szukała nas ochrona. Wybiegłyśmy stamtąd szybko i spotkałyśmy naszego kolegę. Wspólnie udaliśmy się w stronę dworca głównego. Jednak po drodze, w pewnym momencie droga zrobiła się strasznie wąska, musieliśmy się rozdzielić. Był już wieczór. Poczułam, że ktoś mnie śledzi, więc ukryłam się w pobliskim ogródku, niedaleko prania do wywieszenia. Kiedy niebezpieczeństwo minęło, postanowiłam uciekać dalej, jednak aby to zrobić, trzeba było przejść przez mieszkanie. Gdy już myślałam, że wszystko jest w porządku, przy wyjściu z klatki dostrzegłam mężczyznę bez koszulki stojącego przodem do ściany. Spanikowana, że to on mnie śledził, postanowiłam udawać, że nic się nie dzieje i spytałam, czy zna jakieś miejsce, gdzie można przenocować.On odpowiedział, że na to trzeba zapracować. Powiedziałam, że wiem, proszę tylko o jakiś adres, po czym dał mi adres klubu, do którego chciałam się udać. Gdy wyszłam z osiedla, z samochodu, w którym siedziało dwóch młodych chłopaków, padł strzał w moim kierunku. Skierowalam się w stronę klubu, do którego miałam się udać, ale zobaczyłam, że na drodze ma miejsce zmierzająca w moją stronę uliczna awantura, płonęły pochodnie, flagi, ludzie krzyczeli. Zawróciłam, jednak uciekałam zbyt wolno. Po chwili nie miałam już gdzie się ukryć, wtedy się obudziłam.

interpretacja snu Ucieczka

Interpretacja

Sen o uwięzieniu może oznaczać, że czujesz poczucie winy i dręczą Cię jakieś wyrzuty sumienia. Musisz naprawić swoje błędy, aby poczuć się znów dobrze. Z drugiej strony może ktoś po prostu bardzo Cię ogranicza. Może chodzić o rodziców, partnera, szefa. Nie możesz przez kogoś się rozwijać, czujesz się jak w klatce. Najwyższy czas wyswobodzić się spod wpływu innych i zacząć podejmować własne decyzje. 

Ucieczka z więzienia jest interpretowana w zależności od tego, czy nam się udała czy nie. W Twoim śnie chyba sie udała, bo przynajmniej do jego końca nikt Cię nie złapał. Możesz więc odczytywać ją jako dobry znak na przyszłość. Twoje działania spotkają się z powodzeniem, uda Ci się pokonać własne ograniczenia abo uciec spod wpływu innych. 

 

Więcej znajdziesz w śnie o więzieniu.

tagi wiezienie znaczenie snu sen o więzieniu ucieczka sen o uciekaniu uciekać we śnie udana ucieczka ucieczka z więzienia
Senny znak : ucieczka

Powiązane Sny:

Sen o białym koniu

Koń to bardzo ciekawy a zarazem dość popularny motyw senny...

Sen o fryzurze

Sen o fryzurze jest odzwierciedleniem relacji jakie panują...

Sen o rybach

Sen o rybach można interpretować na kilka sposobów. Wiele...

Sen o morzu

Sen o morzu- zwiastun czegoś nowego, zmian w życiu....

Chory pupil

Często mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel dla...

Szukać butów

Symbolika butów odnosi się do pozycji zajmowanej w...

Sen o foce

Według sennika foka we śnie nie jest wcale szczęśliwą wróżbą,...

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Sen o wojnie

Śniło mi się że miała być zaraz jakby wojna byłem w mundurze...

Przejście

W moim śnie pojawiły się osoby, które kiedyś mocno mnie...

Pocałunek

Śniło mi się że przyjechał kumpel brata którego ja znam i...

Pocałowana przez kumpla brata

Śniło mi się że przyjechał kumpel brata którego ja znam i...

Seks z nieznajomym

Śniło mi się że byłam w domu gdzie było ciemno i dwóch...

Opinie użytkowników

Brak komentarzy.

Interesujące Sny

Sen o ginekologu oznacza, że boisz się chorób...
Sen o niemowlęciu często może symbolizować brak pewności...
Kiedy śnisz o oknie, w Twoim życiu szykują się pewne zmiany....
Sen o pieniądzach może oznaczać że osoba śniąca jest osobą...
Sen o obrączce może mieć wiele znaczeń. Być może jest to...
facebook
Polub profil moj-sen.pl
x