Sen o synach, szkle i szpitalu

0

Sen spotkasz w formie: sen o synach, co oznacza sen o synach, sen o szpitalu, co oznacza sen o szpitalu

Śniło mi się że zamieszkałam z dwoma synami (5lat, 2lata) w starym, strasznym domu należącym do cioci mojego męża. Mieszkało w nim pełno ludzi, nie mam pojęcia kim oni byli, ale mieszkali w sąsiednich pokojach i byli do mnie wrogo nastawieni. Był wieczór, zaczęłam napełniać wannę wodą, by wykąpać starszego syna. W tym momencie zaczęło pękać szkło, które stało rozłożone wokół. Jakieś wazony, szklanki.. wszystkie odłamki wpadły do wanny i obok niej. Chciałam wyciągnąć korek by oczyścić wannę i w tym momencie jakaś siła wepchnęła mnie do środka. Kiedy z niej wyszłam, zobaczyłam przerażenie na twarzy starszego syna, a mlodszy spał z otwartymi oczami i miał takie straszne zamglone oczy... Zabrałam dzieci i uciekłam do pokoju cioci, ale ona nie chciała mnie słuchać. Okazało się że ci dziwni lokatorzy słysząc moje przestraszone krzyki wezwali policję, która zawiozła mnie z dziećmi do szpitala. Pojawiła się pielęgniarka, która powiedziała że opatrzy mi rany ze szkła. Zabrała mi dzieci i nie chciała ich oddać. Zamknęła mnie w jakimś małym pomieszczeniu. Udalo mi się uciec, ale zostałam złapana przez kuzynkę męża, która nagle się tam zjawiła. Zaczęłam jej mówić że nie wytrzymam bez dzieci, że chcę je zabrać do domu, a ona powiedziała że mnie rozumie bo też jest matką, ale mnie nie wypuści bo muszę tu zostać. Zjawiła się ochrona, a ja zaczęłam się dusić z rozpaczy. Obudziłam się dusząc się. Dopiero po chwili mi przeszło i zrozumiałam że to był tylko sen. Proszę o interpretację

zobacz interpretacje tego snu
Znaczenie snu:

Witaj,
Twój sen zawiera kilka wyraźnych motywów. Pierwszym z nich są dzieci - synowie. Ich obecność we śnie może zwiastować powodzenie w sprawach zawodowych. To także symbol ciężkiej pracy, która w niedługim czasie zostanie doceniona. W przypadku gdy własne dziecko jest we śnie chore lub cierpli z jakiegoś powodu, wówczas może to zwiastować nieprzyjemności, które dotkną dziecko, przy czym nie będzie to coś zagrażającego życiu albo zdrowiu.

Na szczególną uwagę zasługuje widziane przez ciebie we śnie szkło. Interpretacje dotyczące tego motywu są różne. Widok szkła we śnie to ostrzeżenie przed nawiązywaniem relacji z kimś, kogo dobrze nie znasz. Tłuczenie czy pękanie szkła może być zapowiedzią trudnej sytuacji, w której zostaniesz w jakiś sposób przymuszona do zrobienia czegoś wbrew sobie. Uważaj na konflikty i przemyśl swoje relacje z najbliższym otoczeniem.

Ważnym w twoim śnie jest także szpital. Tak, jak w realnym życiu szpitale traktujemy jako miejsca, w których odzyskuje się zdrowie, tak podobnie jest we śnie. Tyle tylko, że w marzeniu szpital odnosi się także do dolegliwości duchowych. Jeśli ciężko pracujesz i jesteś zmęczona, szpital widziany we śnie można potraktować jako wezwanie do odpoczynku. W przeciwnym razie twój organizm i psychika nie mają szans na regenerację, a życie w przewlekłym stresie będzie niosło opłakane skutki. Kiedy we śnie próbujesz uciec ze szpitala, można to potraktować jako dobry omen. Warto w tym przypadku przeanalizować swoją sytuację życiową. Być może nieświadomie tkwisz w miejscu lub obracasz się wokół ludzi, którzy są toksyczni. Warto w takiej sytuacji coś zmienić, np. znaleźć hobby, nowych znajomych albo pracę. Sprawdź też znaczenie snu o córce.

tagi co oznacza sen o dzieciach synowie sennik sen o synach sen o szkle sen o szpitalu

Powiązane Sny:

Sen o akcencie

Jeżeli podczas snu wyraźnie słyszałeś obcy język lub...

Sen o agencie

Przyśnił Ci się agent? Sen taki może oznaczać straty,...

Sen o bieliźnie

Bielizna może stanowić ciekawy motyw interpretacyjny,...

Sen o autokarze

Autokar to powszechny środek lokomocji, z którego korzysta...

Sen o AIDS

Czy jeśli śniło mi się, że mam AIDS to mogę być chory? - takie...

Ciepłe obuwie

Buty, które nosi określona osoba, mogą wiele powiedzieć...

Sen o bramie

Brama widziana we śnie jest motywem sennym uznawanym za...

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Zmarła babcia

ŚNiła mi się moja dawno zmarła babcia. Sen był w takich dwóch...

Sen o kolcach w dłoni.

Śniło mi się, że sięgam po małe, zielone winogrona. Gdy brałem...

Błyskawica bez grzmotu

Śniło mi się że ciemne chmury się stykają i powstaje...

cmentarz

śniło mi się, ze byłam na nieznanym cmentarzu, porządkowałam...

Woda

Za dużo niestety nie pamiętam. Śnila mi się moja ś,P babcia...

Opinie użytkowników

Brak komentarzy.

Interesujące Sny

Ogień to popularny znak spośród symboli sennych. Reprezentuje...
Góry są symbolem wielkich rzeczy, których się podejmujesz,...
Jeśli we śnie pojawia się symbol jakim jest staw, oznacza to,...
Obuwie, które nosi dana osoba, w jakiś sposób ukazuje jej...
Sen o lataniu oznacza, że w końcu uwolnisz się od czegoś lub...
x