Sen o napastnikach i ucieczce

0

Sen spotkasz w formie: sen o napaści, sen o ataku, co oznacza sen o napaści i ataku

Sen pamietam od momentu, w którym dowiedziałam się, ze mnie i 3 inne osoby, które były ze mną ściga kilku napastników. Byla noc lub wczesny ranek a my postanowiliśmy uciec i ukryć się na podwórku jakiejś rodziny, przeszliśmy przez ogrodzenie, ukrywaliśmy się i obserwowaliśmy otoczenie z ukrycia. Byłam tam pies, okazał się łagodny ale jego szczekanie obudziło właścicieli, którzy wybiegli na zewnątrz. Zaczęłam płakać, tłumaczyć nasze zachowanie i błagać o pomoc właścicielkę. W tym samym czasie jednego z nas postrzelono z oddali. Zaczęliśmy biec za właścicielka domu w wskazane miejsce. W momencie kiedy wsiadała do samochodu chcąc nam pomoc w ucieczce również została zamordowana. W tym monecie zostałam ja sama, nie wiem co się stało z reszta. Akcja snu przenosi się w inne miejsce, pełne ludzi, ja nadal ukrywam się. Podchodzi do mnie jakiś chłopak, widząc moje zdenerwowanie chce mi pomoc. Podczas wspólnej gonitwy trafiamy na jakieś podwórko, siedziało tam dwóch strongmenów. Poczułam się przy nich trochę bezpieczniej i jednemu z nich powiedziałam o sytuacji jaka mnie spotkała. Cały czas płakałam. Oni ukryli mnie z tylu domu, a przed brama pojawili się napastnicy. Kiedy myślałam, ze się oddalili dostałam kilka ciosów nożem, w rękę i brzuch. Miałam świadomość ze żyje, udawałam przed napastnikiem martwa ale ten zadał jeszcze cios i odszedł. Nagle wszyscy, którzy oddalili się podczas wydarzenia zjawili się obok mnie i patrzyli na to co się stało. Sen był o tyle dziwny, ze kilkukrotnie miałam wrażenie ze fizycznie czuje to co się w nim działo.

zobacz interpretacje tego snu
Znaczenie snu:

Witaj,
W twoim śnie pojawia się wiele szczegółów. Wśród wyraźnie wybija się kilka, które mogą mieć kluczowe znaczenie w interpretacji tego snu. Pierwszym z nich jest motyw pościgu czy też ucieczki. Bycie ściganym we śnie odnosi się do głęboko skrywanych lęków. U osób zmagających się z silnymi stanami l lękowymi sen jest odzwierciedleniem swego rodzaju manii prześladowczej. Być może wypierasz ze swojej świadomości jakieś sytuacje lub sprawy, które jednak nie dają spokoju i wymagają rozwiązania.

Wspominasz też, że we śnie ty i twoi znajomi padacie ofiarami rozmaitych ataków. Tego typu wizja widziana we śnie jest ostrzeżeniem przed kłopotami lub negatywnymi wydarzeniami. Przeżycie ataku napastnika może zwiastować, że problemy, które się pojawią, zostaną rozwiązane. Atak z użyciem noża może zwiastować zdradę ze strony bliskiej osoby. Sprawdź też znaczenie snu o nocy.

tagi napaść sennik sen o napaści sen o ataku atak sennik sen o ataku nożem

Powiązane Sny:

Sen o akcencie

Jeżeli podczas snu wyraźnie słyszałeś obcy język lub...

Sen o fajerwerkach

Sen o fajerwerkach może być zapowiedzią pewnych rozrywek,...

Sen o biciu

Sen o biciu, które pojawia się w marzeniu sennym może wzbudzać...

Sen o agencie

Przyśnił Ci się agent? Sen taki może oznaczać straty,...

Ciepłe obuwie

Buty, które nosi określona osoba, mogą wiele powiedzieć...

Sen o bramie

Brama widziana we śnie jest motywem sennym uznawanym za...

Sen o AIDS

Czy jeśli śniło mi się, że mam AIDS to mogę być chory? - takie...

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Zmarła babcia

ŚNiła mi się moja dawno zmarła babcia. Sen był w takich dwóch...

Sen o kolcach w dłoni.

Śniło mi się, że sięgam po małe, zielone winogrona. Gdy brałem...

Błyskawica bez grzmotu

Śniło mi się że ciemne chmury się stykają i powstaje...

cmentarz

śniło mi się, ze byłam na nieznanym cmentarzu, porządkowałam...

Woda

Za dużo niestety nie pamiętam. Śnila mi się moja ś,P babcia...

Opinie użytkowników

autor: Bartek
2021-11-14 11:03:49
Miałem sen jak ktoś mnie napada z nożem a dokładnie było to tak.
Pamietam że gdzieś szedłem w nocy i skręciłem w ciemną uliczke. Na początku uliczki nie było lamp ale w jej połowie już tak wiec co nie co widziałem. Ktoś nagle nie wiem skąd pojawił się 2 metry ode mnie.
W prawej rece trzymał nóż, zaatakował mnie.. Atak ten udaremniłem i obezwładniłem przeciwnika i uniemożliwiłem mu ucieczke (w jakiś sposob go tak zablokowałem że leżał twarzą do ziemi a ja rece trzymałem mu z tyłu przycisniete do pleców
Nieopodal szły jakieś dziewczyny... Poprosiłem żeby zadzwonili po policje..
Te dziewczyny nie wiedziec czemu nie mogły zadzwonic na numer alarmowy.
Poprosilem zeby położyły telefon blisko mnie na ziemi. Przytrzymując dalej napastnika, jedną reką sprobowałem wpisać nr alarmowy.. Sen sie urwał bo się obudziłem. Jak to rozumieć ?

Interesujące Sny

Samolot od momentu jego skonstruowania daje ludzkości...
Według sennika wisielec jest pozytywnym symbolem, chociaż jego...
Sen o awanturze jest głównie związany z kumulowanymi przez...
Według sennika list może mieć bardzo bogatą symbolikę. Sen o...
Według sennika fale to przede wszystkim symbol bardzo...
x