Koty

0

Sen spotkasz w formie: sen o kotach, sen o gwałcie, gwałt we śnie, szpital psychiatryczny, pociąg we śnie, jazda pociągiem, podróż pociągiem, zły pociąg

Opis snu Najpierw śniło mi się, że jestem w szpitalu psychiatrycznym, w którym ostatnio naprawdę byłam. Były tam osoby które naprawdę tam były. Jeden facet zgwałcił w jednym pokoju moją koleżankę. Ona wyglądała , jakby to się tym w ogóle nie przejmowała, ukrywała smutek. Po wszystkim on zaczal bezczelnie jeszcze jeść jej suchary, które miała przy łóżku. Zabrałam mu te suchary i powiedziałam, że nie je się cudzych rzeczy i , nawiązując do gwałtu, że jest śmieciem. On powiedział na to, że jestem za dobra. Grałam też w tym szpitalu na perkusji, na której kiedyś naprawdę grałam. Miałam też w okolicy tego szpitala dużo kotów, w rzeczywistości też byly tam koty. Tym razem były to 2 lub więcej wielkie tłuste, ciężkie koty, które się na mnie "rzucały", żeby je nosić i głaskać. Ale przyjazne. Raczej obojętne. I były też małe figlarne kotki. Po historii z gwałtem wsiadłam w obskurny pociąg, i gdzieś pojechałam, ale już po tym jak wsiadłam okazało się że wsiadłam w zły pociąg. Wysiadłam więc na pierwszym przystanku i zapytałam jak dalej jechać jakąś dojrzałą, starszą kobietę. Powiedzialam jej też o gwałcie na koleżance. A ona powiedziała, że skoro ta koleżanka się nie broniła i nie umiała zawalczyć o siebie, to teraz juz ją tak będą gwałcili, bo się przyzwyczają, że ją można.

zobacz interpretacje tego snu
Znaczenie snu:

Interpretacja

Ciężko taki sen zinterpretować, ponieważ odnosi się on w dużej mierze do Twoich przeżyć w ostatnim czasie. Może więc oznaczać, że nadal rozpamiętujesz ostatnie wydarzenia i nie potrafisz się z nimi pogodzić albo odcisnęły one na Tobie spore piętno. Musisz po prostu zamknąć tamten etap życia i przejść do codzienności. 

Jeśli jednak zagłębić by się w Twój sen, to widoczych w nim jest kilka motywów. Pierwszym z nich jest gwałt. Oznacza on, że znajdujesz się w nerwowej sytuacji. Jesli widzisz czyjś gwałt, jest to zwiastun kłopotów, jakie na Ciebie czekają. Koty pojawiające się we śnie ostrzegają przed niebezpieczeństwem. Jesli głaszczesz je we śnie, możesz liczyć na pomoc bliskich w trudnych chwilach. I na koniec pociąg. Podróż pociągiem oznacza zmiany w życiu. Mogą one dotyczyć zycia osobistego, jak i zawodowego. Jeśli wsiadłaś we śnie do złego pociągu - uważaj! Możesz dokonać teraz złego wyboru, lepiej jeszcze raz go przemyśl. 

 

Więcej informacji znajdziesz w śnie o gwałcie.

tagi kot sennik jeździć pociągiem sennik sen o pociągu pociąg sennik jechać pociągiem sennik sen o szpitalu szpital sennik sen z kotem kot w śnie sen gwałt sen o gwałcie sen o gwałcie sennik gwałt sennik co oznacza gwałt
Senny znak : gwalt

Powiązane Sny:

Sen o adoratorze

Sen o adoratorze oznacza wielką radość i korzystną...

Sen o aucie

Sen o aucie związany jest z samodzielnością oraz...

Rodzenie dziecka

Sen o porodzie interpretuje się na wiele sposobów....

Sen o akwarium

Co może oznaczać sen o akwarium? Czy taki sen niesie jakieś...

Cmentarz nocą

Cmentarz we śnie można rozumieć jako strach i obawy przed...

Szczury w mieszkaniu

Jeśli sen twój traktuje o szczurach w mieszkaniu, to...

Szczurzy ogon

Szczurzy ogon widziany we śnie oznacza rozstanie z...

Sennik - interpretacja snów użytkowników

Zmarła babcia

ŚNiła mi się moja dawno zmarła babcia. Sen był w takich dwóch...

Sen o kolcach w dłoni.

Śniło mi się, że sięgam po małe, zielone winogrona. Gdy brałem...

Błyskawica bez grzmotu

Śniło mi się że ciemne chmury się stykają i powstaje...

cmentarz

śniło mi się, ze byłam na nieznanym cmentarzu, porządkowałam...

Woda

Za dużo niestety nie pamiętam. Śnila mi się moja ś,P babcia...

Opinie użytkowników

Brak komentarzy.

Interesujące Sny

Czy jeśli śniło mi się, że mam AIDS to mogę być chory? - takie...
Jakie znaczenie ma sen o lotnisku? Co sugeruje, podpowiada...
Sen o autostradzie oznacza, że być może dostaniesz propozycję...
Zazwyczaj sen o kościele oznacza poświęcenie lub ofiarę,...
Martwy pies jest symbolem sennym mówiącym o przebywaniu...
x